Cytat Zamieszczone przez Blafia Zobacz posta
Yyy, ja mam dziś bardzo ciężki dzień, w pracy masakra, łeb mi pęka, teraz skasowały mi się wszystkie maile z konta, a przed chwilą się jeszcze pokłóciłam z mężem o pierdołę

tak więc, niech mi ktoś wytłumaczy jak chłop krowie na rowie - jak to niby teraz działa z tym losowaniem?

u mnie nawet nie było widać zdjęć tych nowych chust, a teraz już całkiem zniknęły...
te nowe to byly calkiem testowe, chyba nawet takich nie ma w rzeczywisctosci. ale kliknelam, coby sprawdzic jak to dziala.

to jak krowie

oscha wypuszcza na raz powiedzmy dwie szmaty. na kazda sie mozesz zapisac - na losowanie znaczy - i kazda kliknac trzy razy, zeby sobie zwiekszyc szanse. mozesz wybrac trzy razy ten sam rozmiar, albo trzy rozne. ale kazda szmate mozesz kupic tylko raz - wiec jak Ci system wylosuje dwa razy na te sama, to i tak dostaniesz tylko jedna. (nie wiem tylko jak jest wtedy z rozmiarami, jesli Ci wylosuje dwa rozne). masz jakis czas na zaplacenie, jak tego nie zrobisz, szmata jest losowana dalej.

edit: madlles byla szybsza