nam ostatnio ze wzgledu na mój mocny sen i mega sik córki nawet najlepsze kieszonki przeciekły, ale formowanka nie do zdarcia, polecam na maxa
dziewczyny ale wy jesteście mądre, tyle pomocnych rzeczy można się dowiedzieć!!!ja właśnie kończę stripping na pewno opiszę efekty, ale już widzę róznicę jak zaczęłam w kieszonkach owijać wkłady w tetrę na razie nie przemokła żadna!!! Dzięki , dzięki, dzięki!!!!
A zapchane detergentami lub zatłuszczone wkłady nie chłoną tak skutecznie. Dlatego nie powinno się używać się mydła i płynów (oprócz urlicha, ale to inna sprawa) do prania pieluch.
Zrobiłam jak mówiłyscie 4 prania na 60 st bez proszku całe cykle po 2h45min i pieluszki jak nowe!! a już myślałam ,że to koniec z wielorazówkami i będę zmuszona do jednorazówek. Dzięki za rady!!!