Mam nadzieje, że nie powielam tematu, ale sprawdziłam w wyszukiwarce i nie znalazłam. Czy macie doświadczenie z tymi prefoldami? Chodzi mi zwłaszcza o niebielone (swoją drogą, czym się różnią od bielonych? Bo jest różnica w cenie - czy to wynika z chłonności czy rozmiaru?).
Chciałabym je używać z flipem, teraz mamy tetrę i nie wiem, czy przy niej pozostać, skoro się sprawdza, czy może te prefoldy bedą jeszcze lepsze. Dziecko na 19 mcy, więc sik konkretny.
Czy te prefoldy nie zrobią o wiele większej pupy niż tetra? Wychodzi mi, że złożony prefold ma identyczny rozmiar w cm jak tetra poskładana dwa razy wzdłuż i potem raz na pół - ale tetra ma wtedy 8 warstw a prefold 16.
Wielkie dzięki za pomoc!



Odpowiedz z cytatem

) o rewelacyjnych prefoldach
więc może się opłacać gdy kupuje się więcej produktów. Ja kupowałam na raz: tetrę, bambusy i sporo prefoldów białych więc wyszło ok. Generalnie w polskich sklepach internetowych ceny są zbliżone, ale cena białych prefoldów - nie wiem czemu akurat tych, jest o 30% wyższa niż w sklepie
nie zauważyłam tego wątku. Może da się połączyć? 
i nie wiem czy wziąć bielone czy niebielone. 






