Cytat Zamieszczone przez gakusia Zobacz posta
1> Nosidło na razie odpada???? Mój mąż do chusty się nie kwapi a dziecię swoje waży. Może jakieś jednak będzie ok (skoro w tuli siedział, spał itd.)
2> Jakiej chusty szukać - wiem, wiem, taka co mi sie podoba, ale prosze o jakieś może zawężenie (oczywiście cenowo sama się mocno musze zawężyć, gdyż budżet ostatnio napięty), ale piszecie coś o różnych materiałach. Chciałabym przewiewny (zbliża się wiosna i lato więć co by nie upocić nas zbyt mocno). Czyli czego szukać i w jakich chustach mogę to znaleźć (powtarzam totalnie zielona jestem, forum ryję już 3 dzień i mam mętlik a chustę pożyczoną muszę jutro oddać i spieszy mi się mocno).
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
1) Do nosideł Tula można dokupić wkładkę dla mniejszych dzieci, i wtedy można w niej nosić niesiedzące maluchy. Np http://allegro.pl/tula-wkladka-niemo...956403121.html Jeżeli zupełnie nie chcecie się chustować na razie, i wolicie nosidło, jest to jakieś rozwiązanie. Jednak chusta i tak jest dla dziecka zdrowsza.

2) Na początek polecam zwykłą bawełnianą, tkaną skośno-krzyżowo, np Lenny Lamb, Little Frogg, Natibaby. Możesz kupić używaną, będzie już złamana Np: http://tablica.pl/oferta/tkana-chust...tml#1cd5eb39cf , http://allegro.pl/chusta-nati-baby-i3974941243.html