Fajnego mieczysława wygrzebałaś!
Fajnego mieczysława wygrzebałaś!
I ja się melduję...
W piątek dość spontanicznie odwiedziłam znany i lubiany szmateks, ku mojemu zaskoczeniu wyszperałam kółkową chustę nieznanej mi marki..
Wujek Google powiedział: http://mamaslife.dk/product/mamabasi...tore-ringe-42/
Oto dowód:
Tak, tak... wiem, kiepsko zawiązana ale to nasz pierwszy raz...
PS, chusta kosztowała mnie 4 zł![]()
Super! Gratulacje
gratkia jutro jadę w rodzinne strony to może też coś wypatrzę za grosze
![]()
gratki![]()
Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)
Wiedziałam, że tak będzie, prędzej czy później. Ponad cztery lata łażę, grzebię i nic. A Ty proszę. Foch.
Może pech się od Ciebie odwrócił, tak na szerszą skalę :*
Edit: jeszcze Wam muszę powiedzieć, że jakieś dwie godziny wcześniej byłam w tym lumpku i nie chciało mi się przeciskać koło dziadka, który blokował dostęp do stojaka z zasłonami/pościelami. Typowe![]()
Ostatnio edytowane przez Pentla ; 26-01-2014 o 23:13
muszę go częściej odwiedzaćNie sądziłam, ze i u nas można takie cuda znaleźć, mi się udało tylko znaleźć elastyka
Wojtuś 5.12.2011
No proszę, proszę. A myślałam, że stosik pieluszkowy się zdobywa za ciężkie pieniądze! To taki interes, że można nawet wziąć ot tak, na próbę.
Chyba zacznę znów chodzić po lumpkach przez ten temat. Marzy mi się kółkowa na wiosnę, jak Jaga będzie już porządnie chodzić, bo pakować ją co chwila w bardziej zaawansowane urządzenia jakoś mi się nie widzi. Ale jak się już ma 2 chusty, meitai i ergo, to kurcze jakoś tego dużo. A chustka z lumpka to by przecież nie był żaden grzech![]()
Też się nie znam, ale w tym pierwszym bym sie bała, nei wygląda zbyt solidnie. A to drugie fajne!