itajcie,
jestem mamą 4-miesięcznego Mateuszka i po obejrzeniu niedawno programu DDTVN, gdzie Reni Jusis mówiła o naturalnym pieluszkowaniu, postanowiłam spróbować. Jeszcze nie mam żadnej pieluszki, ale pierwsze zamówienia zostały zrobione i być może w tym tygodniu coś przyjdzie
już się nie mogę doczekać!
O tym forum dowiedziałam się przeglądając internet w poszukiwani uciekawych stron o pieluszkach wielorazowych i muszę przyznać że jest superowe!
Chciałabym coś tu kupić ale widzę że Wasze pieluszki rozchodzą sie jak ciepłe bułeczki no nic może uda mi siew końcu (jestem tu od wczoraj)
Pozdrawiam i do "przeczytania" na forum
Ps chustę też mam ale nie za bardzo umiałam ją wiązać, jak mały był mniejszy to trochę bałam się że źle zawiążę i coś mu sie stanie, ale teraz jest stabilniejszy i już dwa razy go nosiłam, nie był za bardzo zachwycony ale ja miałam duuuużą ulgę, bo mały waży już ok 8 kg
Będziemy próbować
pozdrawiam wszystkich!