Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1664

Wątek: pieluchowanie noworodka - zbiór rad

Mieszany widok

  1. #1
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    a jakie wymiary powinna miec tetra zeby dobrze pasowala do otulacza?
    ponad rok mam myjki kikko i po codziennym uzywaniu, czestym praniu nic im nie dolega, nie sa sztywne i troche sie zastanawiam czy nie zainwestowac.. zwykla tetra zawijala sie na brzegach i Fabianowi przeszkadzala, wiec szybko zrezygnowalismy. moze to normalne ze sie tak zawija?
    Jestem jeszcze ciekawa aio bumgeniusa newborn, demona jak bedziesz u marzy to zobacz czy fajne widzialam, ze ma w ofercie

  2. #2
    demona
    Guest

    Domyślnie

    miałam nowego Flipa na rzepy i nie podobał mi się, ale zobacze te AIO

    Mówisz o prefoldach kikko? Bo mam je na liscie na nastepny miesiąc

  3. #3
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Talking

    nie, o tetrze bambusowej kikko http://www.zielonamama.pl/product-po...elki-3szt.html o tych myslalam, a mam takie 30x30cm, ale one to tylko na myjki sie nadają.
    mam bumgeniusa aio, na napy ale OS i po ponad roku moge ją sprzedać jako prawie nową, nic nie widać zużycia, a ciągle w ruchu. i dlatego pomyslalam o tej newborn, tylko rzepowej to nie mialam jeszcze.
    chyba musze sie troche wstrzymac z zakupami i poczekac az bedziesz sprzedawac ponoworodkowy stooos

  4. #4
    demona
    Guest

    Domyślnie

    hehe to będzie w czerwcu 2014 gdzieś

    droga ta tetra;/

  5. #5
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    w czerwcu to w sam raz
    wlasnie droga..

  6. #6
    demona
    Guest

    Domyślnie

    kupiłyśmy z Marciasone gNappies/gDiapers na spólkę

  7. #7
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fabianowa Zobacz posta
    bambusowa kikko była moim największym odkryciem, byłam nią zachwycona bo takiej miękkości jak te pieluchy miały na początku to chyba nic nie ma.... niestety po jakimś roku zrobiła się z niej deska, poza tym po praniu w 60stopniach skurczyła się autentycznie prawie o połowę i tym samym ta tetra była moim największym pieluchowym rozczarowaniem... nie wiem czy to jest dokładnie ta sama, bo ja moją to już prawie 5 lat temu kupowałam, moja akurat była zielona

  8. #8
    Chusteryczka Awatar lemniscus
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,777

    Domyślnie

    tez mam tetre xkko
    uzywamy jej do buzi
    mam w sumie 6 szt i czesc sie troche skurczyla czesc nie niezaleznie od koloru a prane tak samo i nadal mieciutka jest
    ja po praniu ja lekko rozciagam zeby powrocla do pierwotnego ksztaltu
    moja ulubiona jest rozowa - taki intensywny roz
    Maja 16.08.2009
    Pola i Lena 04.06.2013

  9. #9
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Gordo przeczytaj sobie o co chodzi w tym temacie bo chyba nie o to o czym napisałaś

  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gordo Zobacz posta
    Ja nie pieluszkowałam córki. Poszłyśmy do lekarza i okazało się jest jest wszystko idealnie. Mała ma teraz 1,5 roczku i chodzi jak dorosły. Bez rozkraka między nogami.
    Ale o co chodzi?

  11. #11
    demona
    Guest

    Domyślnie

    znalazłam w szafie starą, jeszcze z NRD, pościel z bawełnianej frotki mięciutkiej. Fajne będą wkłady, jak myślicie?

  12. #12
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fabianowa Zobacz posta
    Jestem jeszcze ciekawa aio bumgeniusa newborn, demona jak bedziesz u marzy to zobacz czy fajne widzialam, ze ma w ofercie
    no więc byłam. I się ździwiłam, bo newborn taki cienki, ze myślałam, że to pusta kieszonka. Fajny, maluteńki i zgrabniutki. Ciekawe jak będzie chłonął. Nie lubię AIO bo przewaznie sa grubaśne, a tu zaskoczenie. Może wychodzą z założenia, ze takie małe się zmienia co chwilę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •