Chodzi mi jeszcze po głowie coś takiego, jakieś zestawienie dodatkowych kosztów, chociażby wzmianka: przy pieluchach wielo dochodzą jeszcze koszty prania, natomiast przy jednorazówkach koszty kremów/zasypek, opłata za wywóz śmieci (do mnie najbardziej trafił argument o ilości produkowanych śmieci, i to codziennie)


Odpowiedz z cytatem