Podczytuje i temat mnie przerasta
no podobnie jak z chustami na samym poczatku
Od czego powinnam zacząć, czego i ile kupić?
no i gdzie, żeby nie przepłacic?
dzieki za wszystkie cenne rady
aaa, najwaznijsze, dziec ma 9 m-cy i wazy 11 kg
Podczytuje i temat mnie przerasta
no podobnie jak z chustami na samym poczatku
Od czego powinnam zacząć, czego i ile kupić?
no i gdzie, żeby nie przepłacic?
dzieki za wszystkie cenne rady
aaa, najwaznijsze, dziec ma 9 m-cy i wazy 11 kg
No ja ci bardzo nie pomogę. Powiem tylko że ja właśnie wzięłam i zaczęłamA przymierzałam się jak pies do jeża, ale nasze pieluchowanie jest takie połowiczne. Lidia chodzi do żłobka i tam jedzie na jednorazówkach, więc używamy wielo w weekendy i jak wróci ze żłobka.
www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.
Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci
a co byś chciała zacząć, używać wielo, czy bezpieluszkowe![]()
ja zaczęłam wysadzać jak Adas miał 4,5 miesiąca, używaliśmy tetry i wełnianych gatek po domu i na noc, na spacer jednorazówki bo zimno było..
teraz kupiłam kilka ładnych pieluszek wielorazowych żeby były na wyjścia, wyjazdy i w gości.. Na noc napewno zostane przy
tetrze + wełniaki bo łatwo mi go tak wysadzać a wpadki sie zdarzają rzadko..
moniaaa no nie wiem czy podołam naturalnej higienie niemowląt...
może od wielo bym zaczęła?
Jeżeli chodzi o nie przepłacanie to polecam bazarek i śledż wątki w reklamach bo np. Bushido sprzedaje teraz nówki pieluszki po 25 zł, a czego i ile kupić to zależy czy tylko będziesz na wielo czy mieszanie wielo i pampki. Kup sobie na początek kilka otulaczy i wkładaj tam np. tetrę zobaczysz wogólę czy to Ci będzie odpowiadać. Możesz też kupić po jednej albo dwie pieluszki z każdego rodzaju czyli jakąś formowankę, AIO, kieszonkę i zobaczysz co najbardziej Ci podejdzie. Ja tak zrobiłam. moim zdaniem lepiej nie kupować np. 10 kieszonek z jednej firmy tylko jak już to różnych bo każda inaczej układa się na dziecku.
Ostatnio edytowane przez reniason ; 15-04-2010 o 14:17
Renata mama Arusia 25.11.2007 i Urszulki 03.11.2009
Kosmetyki Mariza
mi magda 1980 poleciła tetrę i otulacze na początek, potem dostałam info o ręczniakch z ikea efekt
4 flipy ( dla nas najlepsze po 4 rodzajach wypróbowanych) góra ręczników z ikea ( po 1,5 - taniej niż zwykła pielucha tetrowa)
2 otulacze narazie
3 aio
kieszonki do mnie wogóle nie przemawiają narazie
więc polecam zestaw flip 1+1 za 66 zł z diapersa - jeszcze mają tą promocję, kilka tertówek bądź reczników
1 formowanka
1 aio
1 kieszonka
i wszystko sie rozjaśni
wiec musisz pomyśleć czy chcesz przewijac w nocy czy nie.. jesli tak to tetra + wełniane gatki (ja uzywam storchenów, mam 2 sztuki) ale po kazdym sikaniu przewijanie.. jeśli nie chcesz przewijac w nocy to ktos inny musi Ci poradzic pieluszke, lub idz do działu recenzje..
Mój sie wierci jak chce mu sie siku wiec go w nocy wysadzam i wskakuje potem w tą samą tetre.. w razie w padki (tzn nie ma mnie w pokoju) zmieniam pieluszke, dobrze zalanolinowane gatki nie przepuszczaja wilgoci i same nie sa wilgotne..
jak chcesz dziecko przyzwyczajac do uczucia sucho/mokro to w dzien mozesz zakladac tetre + otulacz/gatki i uwaga po każdym sikaniu zmiana pieluszki wtedy.. a na sacer cos co bedzie chronic pupkę od wilgoci i ubranie od przesikania..
no i co z kupą?? robi w pieluszkę?? wiesz kiedy chce się Twojemu dziecku kupę?? jeśli tak to może chociaż ją "łapcie"
u nas w tetre popuścił tylko 2 razy z powodu biegunki, ale to tylko popuścił.. nie wyobrażam sobie kupy w tetre szczerze mówiąc.. te dwie co nie zdążyliśmy od razu do torby i do kosza..
ach no i teraz uzywam formowanek kupionych na bazarku ( po domu) a na spacer tez kilka pieluszek z różnych firm z bazarku
Ostatnio edytowane przez moniaaa ; 15-04-2010 o 14:17