ja kupiłam od znajomej która sprowadziła dla siebie
być może odstąpi mi jeszze jedną, kocham je bo są genialne, cienkie zgrabne....
ciekawe czy za miesiąc tez bede zachwycona![]()
A jaki masz kolor?
bo mi sie ogromnie podobaja te czekoladowe! obledne sa
Tyle ze w jedynym ukejowym sklepie, gdzie sa, ich tam nie ma![]()
http://www.funkymonkeypants.com/rockymountain.html
tu sa.
sa tez tu: http://www.nappyzone.co.uk/new_rocky...n_nappies_.htm, a raczej byly, bo jest tylko jedna krowiasta.
To teraz moja historia z rocky mountain diapers..............
Po poinformowaniu przez morepig, że jest tam system regulacji wyjęłam kieszonkę na górę stosiku. Płacz dziecka jednak mnie wygnał i nie wyregulowałam pieluszki. Następnym do zmiany pieluszki był mój mąż. On wybiera najczęściej AIO lub kieszonki. Zmienił pieluszkę małej. Po 10 minutach słyszę "co to za pielucha, ledwie ją zmieniłem a już przeciekła!"
Bez regulacji to tak jak wspominałam na mojej 4.5 miesięcznej córeczce są wielkie przerwy przy nóżkach
A więc pieluszka poszła do prania i czeka aż wyschnie. Wtedy ją przetesujemy.
A regulacja faktycznie jest sprytnie schowana. Na zewnątrz nic nie widać. Wywinęłam pieluszkę na drugą stronę i dopiero odkryłam jak ją się reguluje. Kupa na pewno z niej spływa. I jest bardzo zgrabna.
Mama Adasia, 2007, Natalii 2009 i Lilianki 2014
www.ekomaluch.pl
www.wielorazowepieluszki.pl
www.kidstyle.pl
BezcennaBo mąż po cichu czuje się ekspertem pieluszkowym
![]()
Mama Adasia, 2007, Natalii 2009 i Lilianki 2014
www.ekomaluch.pl
www.wielorazowepieluszki.pl
www.kidstyle.pl
Dzis dostalam wersje w kolorze lemon and lime
Podoba mi sie! Mozna duzo napchac do srodka i ladnie sie uklada na tlustych udkach Malinowki. Jutro bedziemy prac, i jak wyschnie to przetestujemy!
Poemailowalam z wlascicielka sklepu, dzis skladala zamowienie na nowa dostawe, wiec moze dorzuca czekoladowe! Mniam![]()