POZNAŃ
a te elastyki sa jakos opisane, że wiadomo które są cieńsze a które grubsze? chyba nie, co? chyba tylko z doswiadczenia wiadomo?
POZNAŃ
a te elastyki sa jakos opisane, że wiadomo które są cieńsze a które grubsze? chyba nie, co? chyba tylko z doswiadczenia wiadomo?
Tak mi się odnośnie pierwotnego pytania właśnie skojarzyło - rzufik sprzedaje/sprzedawała ERGO :
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=22032
za 40 PLN to można sobie do potestowania wziąć![]()
Ala i Hania 2009, Ewa 2012
ta elastyczna to tak do czasu jak bedzie mógł juz bez obaw w ergo siedziec myślę... bo inne niewiązane odpadaja chyba, bo w grę wchodzi tylko pion - odbijnie, ulewanie...pozatym nie zabardzo lubi nie pionowe pozycje, przewaznie juz sie denerwuje bo albo mu sie z jedzeniem kojarzą, albo chce juz siedziec i sie podnosi i wkurza sie bo nic nie widzi.
zresztą tyle czasu spędza pionowo na rękach - bo musi, że jak juz nie musi pionowo to oszczędzam swoje plecy i nie noszę raczej!
Aga-mama Ani (2004) oraz Franka (2006)
Doula, od 2007 roku instruktorka noszenia w chuście, Certyfikowana doradczyni Die Trageschule® Dresden warsztaty i indywidualne konsultacje chustowe www.kanga.com.pl