Przymierzałam się do zakupu proszku bo chciałam poprać wyprawkowe rzeczy no i doszłam do wniosku, że Babminex jest drogi.
Postanowiłam więc kupić jakiś niedrogi proszek dzieciowy. I bardzo się zdziwiłam.
Kupiłam najtańszy proszek Bobas, pudełko 400g, 6 zł. Na pralkę trzeba go 100 g, czyli 1 pranie wychodzi 1,5 zł.
Zrobiłam kalkulację i wyszło mi że w Bambinexie z racji tego, że taki jest wydajny 30 g - na jedno pranie kosztuje 0,9 zł...
No i wniosek się nasunął mi taki, że nie zawsze to co wydaje się drogie naprawdę takie jest.



Odpowiedz z cytatem




15.05.2005, Wojtuś
: 26.05.2011


