-
A czy wiecie??? - remedium na (zbyt mały?) limit priwów
Już dawno miałam napisać, ale zawsze zapominam.
Nie trzeba z bólem serca kasować ważnych PMów tylko dlatego, że skrzynka straszy, że 99% miejsca zajęte 
Można sobie szybko zapisać wszystkie wiadomości na dysku, jednym czy dwoma kliknięciami 
Na dole skrzynki jest takie coś:

Format XML można później odczytać w IE, Firefoxie, Chrome, Safari czy jakiej tam się używa przeglądarki 
Format CSV odczytuje się za pomocą któregoś z programów w pakiecie Office (nie sprawdzałam, który to program, możliwe że Word, a może Excel - lub ich odpowiedniki z Open Office)
Format Text czyli TXT odczytuje się w notatniku 
Kliknięcie na któryś z tych formatów zapisuje CAŁĄ korespondencję w jednym pliku: najpierw są wiadomości wysłane, później odebrane.
Jeżeli chcemy zapisać tylko poszczególne wiadomości, trzeba je zaznaczyć (okienka po prawej stronie tytułu wiadomości) i skorzystać z usług tego okienka: 

Po rozwinięciu:

można sobie znów wybrać, w jakim formacie będzie nam najwygodniej te wiadomości później odczytywać
A kiedy ważne wiadomości są zapisane, wtedy można czyścić całą skrzynkę bez wzdychania i wybierania, co można wywalić, a co musi zostać 
Pewnie większość z Was o tym dawno wiedziała, ale wiem, że część nigdy nie ogląda samego dołu strony w skrzynce
więc może się przyda
Ostatnio edytowane przez Meta ; 10-11-2009 o 10:48
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum