...
wygląda na to że bardzo ładnie się motacienie widać jak nóżki - z przodu fota by się przydała, ale chyba są ok
![]()
Wataha: Nelly: 14/06/2007Lilly i Zuzka: 15/09/2010
![]()
http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja
2014 będzie nasz!
Bardzo ładnie się motacie (chyba w storczyka jesli dobrze widzę), wygląda że wszystko oki, ale niech sie ekspertki wypowiedzą
Mati - 19 kwietnia 2005
Lilianka - 04 stycznia 2009
www.MamaZen.pl - CHUSTY: Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.
Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13
Doradca Noszenia ClauWi®
Wczoraj i dzisiaj zamotałam mała trochę inaczej, nie wiem tylko czy tak jest dobrze...
Chodzi o to, że zwykle wiązałam chustę złożoną na pół(na szerokości) a wczoraj zamotałam rozłożoną. Nie wiem jaka jest różnica, zauważyłam, że jest więcej materiału. Czy tak może być?
Wiązanie bardzo dobre.
Nie słyszałam o motaniu chusty złożonej na pół w szerokości. Raczej wiąże się rozłożoną, wszelkie nadmiary wkładając w doły podkolanowe. Jeśli standardowe 70cm szer to dla Ciebie zbyt dużo, kup 60cm. Koleżanka mówi, że czuje dużą różnicę.
Weronika (2008) Wojciech (2010) Witold (2013)
No własnie, chyba popełniałam błąd. Zajrzałam do instrukcji dodanej o chusty i zobaczyłam, że źle wiązałam 2X od początku. Gdy zamotałam Lucię w rozłożoną chustę(tak jak powinno być) odczułam wielką różnicę.
z boku nie wuglada zle - ,dziecko ma dobra pozycje, ale postaraj sie dociagnac gore chusty - bedzie TObie wygodniej. spokojnie moze tez chusta byc bardziej pod kolankami.
jak dociagac dwa iks mozesz poczytac tutaj:
http://klubkangura.com.pl/dociaganie-2x
![]()
o jakości wiązania się nie wypowiem, bo ze mnie żaden ekspert ale wyglądacie bosko![]()
moje lwice: Jadzia -05.08.2000, Justynka - 15.08.2009
Nic mi nie widomo o "jakości wiązania" w tym przypadkuPo prostu przytroczyłam młode do siebie tak, że się trzymało i było zadowolone
Większych wymagań nie miałam, toż to tylko pashmina
![]()
za pomysłowość!
Weronika (2008) Wojciech (2010) Witold (2013)
Jak masz więcej tych pashmin to nie zginiesz.
W sunie dobrze, tylko jakby Łucji pupka bardziej się zapadła - czyli chusta musi sięgać aż po podkolanka- do też poczułabyś różnicę.
Ale Twoja detrminacja jest imponująca, no i w efekcie twórcza))
Pozdrawiam
NO i motaj, motaj, konsultuj i ciesz sie bo dzieci szybko rosną
![]()