Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26

Wątek: Przecieki :(

Mieszany widok

  1. #1
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    To ja napiszę jako doświadczona w przeciekaniu, bo nam już wszystko przecieka Szymek ma zwyczajnie duży sik, bo nawet po 15 minutach ma wsio mokre... A do tej pory myślałam, że to wina pieluszek.

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    erithacus, no tak. Do tej pory Bum Genius na noc starczał, ale jakoś umknęło naszej uwadze, że dziecko urosło i że więcej sika... Skupiłam się na tym, że pieluchę zepsułam :]

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar erithacus
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Tczew
    Posty
    3,315

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dokebu Zobacz posta
    To ja napiszę jako doświadczona w przeciekaniu, bo nam już wszystko przecieka Szymek ma zwyczajnie duży sik, bo nawet po 15 minutach ma wsio mokre... A do tej pory myślałam, że to wina pieluszek.
    A formowanek używasz czy kieszonek?






    Czasem mnie nie ma. Można mnie złapać na maila: [mój nick z forum] @ tlen.pl


  4. #4
    Chustofanka Awatar zyta
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Września
    Posty
    245

    Domyślnie

    U nas też przeciekają. Imse Vimse od dawna, Flip (mam nadzieję, że nazwy nie mylę) najrzadziej. Ja się z tym po prostu pogodziłam. Zaopatrzyłam się w dodatkowe otulacze. IV zakładam rano jak się grubszej sprawy spodziewam, a potem zmiana na Flipa, który dłużej wytrzyma. Czasem rajstopki się zamoczą, trudno zmieniam. Na pocieszenie przypominam sobie dawne czasy, gdy moje siostry były małe, mama nie lubiła im ceratek zakładać z wiadomych powodów (a otulaczy nie było). Po prostu pielucha i rajstopy i często dywany zasikane. Oczywiście codziennie stos rajstop i pieluch do prania i to we frani. O jak dobrze, że są otulacze, nawet jak przemakają.
    Myślę, że dziecię urosło i więcej sika.

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Behemot
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    2,763

    Domyślnie

    i jak Wasze przecieki?bo u ns od trzech miesięcy ciagle
    Nikodem-12.01.2009-Skarb mój największy
    Karmiłam piersią 3 lata 3 tygodnie i 2 dni

  6. #6
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    9,297

    Domyślnie

    u nas też przeciekają wszystkie kieszonki, byłam pewna że je zepsułam, potem że są zatłuszczone, więc zrobiłam parę zabiegów i niby chłonność ciut lepsza,a le dalej przemakały, więc na bazarku dokupiłam parę sztuk i co przemakają czasami to faktycznie większy sik, ale często jakoś zboku nasika i leci po bokach bodów i rajstop. nie raz przebierałam go po 3 razy w ciągu dnia,a do tego nocą używamy zwykłych pampersów które regularnie TEŻ przesikuje i wiecznie mam zasikane łóżko powiem Wam szczerze, że w chwili obecnej odechciało mi się wielo bo tak naprawdę zwykłych pampków w dzień już tak dużo bym nie zużyła...



    Karmiliśmy się 3 lata 3 miesiące i 5 dni

  7. #7
    Chustomanka Awatar moli1978
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,274

    Domyślnie

    Jeju mi od kilku dni przecieka wszystko.... oprócz moich handmadów. A moje handmady są na prawdę pokraczne i mają sporo "braków", nie wiem więc jakim cudem. Co ciekawe przecieka górą na plecach, nie wiecie czemu? Ciasno zapinam, nie wiem już co zrobić.
    syn 2007, córka 2010, syn 2016 Mamine na fb PituPitu

  8. #8
    Chustofanka Awatar mila
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    428

    Domyślnie

    U nas na przecieki pomaga NIE zapinanie bodziaka, tylko luzem w spodenki czy rajty. wtedy nie wciska się w pachwinkę i nie ciągnie wilgoci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •