z racji tego, że w tym podforum pojawia się niezwykle dużo pytań na temat prawidłowych wiązań, bezpiecznego noszenia itd. jest mi niezwykle miło poinformować was, że w dniu wczorajszym 10 osób ukończyło kurs podstawowy kształcący doradców ds. noszenia. przypomnę, że kurs prowadzony był przez właścicielkę renomowanej szkoły noszenia trageschule dresden, panią ulrike hower.
wkrótce na forum pojawi się lista doradców wraz z regionami, w których będą działać. każda z mam będzie się mogła do nich zwrócić z prośbą o poradę.
no i oczywiście gorąco zachęcam do brania udziału w spotkaniach chustowych mam, podczas których naprawdę dużo można się nauczyć, albo po prostu przekonać o tym, że wiąże się prawidłowo![]()