ja bardzo lubie wkąłdy Bum Genius i Fuzzibunzz,
BG tylko minus ze szybko szarzeją ale jedne i drugie jak dla mnie bardzo chłonne
ja bardzo lubie wkąłdy Bum Genius i Fuzzibunzz,
BG tylko minus ze szybko szarzeją ale jedne i drugie jak dla mnie bardzo chłonne
a ja łączę lollipop bambusowe z mikrofibrowymi (polarowa część od pupy oczywiście), bambus pochłonie wszystko, a mikrofibra działa jak sucha pielucha. Lollipop mikrofibrowy daję też czasami do CP z wkładem bambusowym![]()
Z mikrofibry Milovia, bambusowo-bawełniane Wonderoos, bambusowe prefoldy kokosi
Ja lubię wkłady bambusowe i ręczniki bambusowe od Kokosicienkie a chłonne bardzo, wkład do Flipa trochę szeroki ale fajnie chłonny i suchy z zewnątrz.
Ostatnio edytowane przez kamilam ; 28-06-2013 o 21:08
Lidka 29/10/2010i dwa aniołki
Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899
Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914
Odkopię temat bo muszę się zaopatrzyć we wkłady. Preferuję kieszonki ale otulaczy parę też mam. Jakie kupić? Mikrofibra, bambus czy inne ustrojstwo? Wkłady podłużne czy składane? Na razie potrzebuję rozmiarowo M.
Podzielcie się waszymi preferencjami![]()
Ja napiszę bezfirmowo pod kątem materiałów. Najlepiej inwestować w bambus i konopie, ewentualnie na dzień wkłady bawełnianemoim zeaniem chłonnei praktyczne (można wygotować i kwaskować co jakiś czas)