A my w góry dopiero za rok, bo w tym roku bezkasowi jesteśmy. Więc fotek górskich jak najwięcej proszę![]()
A my w góry dopiero za rok, bo w tym roku bezkasowi jesteśmy. Więc fotek górskich jak najwięcej proszę![]()
a my właśnie z gór wróciliśmy i szczerze przyznam,że rozczarowana jestem
myślałam,że spotkam jakiś zachustowanych lub zamejtajowanych rodziców a tu same wózki i wisiadła
a już zupełnie powalił mnie widok mamy w długich białych spodniach,szpilkach i pchającej wózek przez Wąwóz Homole![]()
starsza 27.11.2008
młodsza 28.12.2010
-Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.
Piękne zdjęcia i chusta, chociaż cały czas się nei mogę przyzwyczaić do ZIELONEJ papryki - papryki są przecież czerwone ;P
Ehhh aż się nie moge doczekać naszego wyjazduostatnio zwiedziliśmy z chustą całą Pragę i Czeski Raj.
Eh... aż zatęskniłam za wakacjami. Śliczne zdjęcia!
Ale Iga słodko wygląda jakmspi na tych plecach. My dalej wlaczymy z plecaczkiem (po warsztatach) i mam nadzieję, że jakoś to pójdzie bo wybieramy się na weekend niedługo i też chcemy coś pochodzić![]()
Idusia grudzień 2008, Jasinek luty 2011, Lelo kwiecień 2014
super fotorelacjasuper wypraw
dla dzielnej malej turystki i mamuski oczywiscie