A czy w wiązanej na plecach dziecko ma nóżki ułożone mniej szeroko?
Ja w wiązanej nie noszę (tylko kólkowa), więc proszę o wyrozumiałość![]()
A czy w wiązanej na plecach dziecko ma nóżki ułożone mniej szeroko?
Ja w wiązanej nie noszę (tylko kólkowa), więc proszę o wyrozumiałość![]()
Ania z Gabrysią (2006) i Mateuszkiem (2003)
na naszym rówiesniczym forum koleżanka mieszkająca w Australii zamieściła zdjęcia swojego szkraba.......koszmar.Przodem do świata,wiszący noworodek ,główka jakos tak ułóżona,że wyglądał jakby nie żył a do tego widzący na genitaliach.Napisała,że wie,że skrytykujemy,bo to Polska ,ale matko święta to wyglądało straszne (Ada,Donka moga potwierdzić).Nie wiem co to było,ale rodzaj jakiegos nosidła,podobno bardzo popularnego w Australii.
to byl baby bjoern kochana![]()
Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki
http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia
szkoda,że nie jestem świniai nie ukradne tego zdjęcia,ale to była napawde taka scena,że mi sie płakac zachciało jak zobaczyłam to dzieciątko...i nie trzeba byc chustofanką,żeby sie popłakac widząc to zdjęcie.
ja w bebelulu tez nie umialam nosic ale znam dwie osoby ktore jakos sobie radza z noszeniem w tych chustach. Wydawalo mi sie ze ja mam jakies opory i to dlatego![]()
dziwne bo z wiazanka nigdy nie mialam problemu
widocznie jestem 'lewa' inaczej
a zwis na wiadomo czym wg Pana Z powala mnie rowniez![]()
Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009
LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com