Zapraszam na bloga naszego małego 7- miesięcznego Yody http://www.mistrzyoda.blogspot.com. Ostatnio wrócił z wypadu do Omanu. A że podróżuje gównie w chuście, to powinno to niektórych czytelników tego forum zainteresować.
Bastek
Wersja do druku
Zapraszam na bloga naszego małego 7- miesięcznego Yody http://www.mistrzyoda.blogspot.com. Ostatnio wrócił z wypadu do Omanu. A że podróżuje gównie w chuście, to powinno to niektórych czytelników tego forum zainteresować.
Bastek
Zdjęcia powalają, gratuluję! Zazdroszę wyjazdów, fajnie, że dzieci Was nie ograniczają :)
Jestem pod wrażeniem, zdjęcia cudne... aż cieplej na serduchu jak mrozy za oknem :))
Pozdrawiam mamę z Klubu Mam z Mokotowa :hello:
Ekstra zdjęcia :)
wow,
piękne zdjęcia, niezwykłe miejsca
ps. macie dwoje dzieci a na zdjęciach widziałam jedno (przyznaję, że nie obejrzałam wszystkich:oops:)
Na razie mamy tylko jedno dziecko - niezrównanego Michasia. Ale jak będą następne to na pewno też będą podróżowały w chustach :)
Narazie tak tylko przejrzałam bloga, ale zachęca do przeczytania. Super fotki i piękna zielona chusta na różnych tłach krajobrazu.
Powtórzę się - foty są niesamowite, zapierają dech w piersi. A jak musi być na żywo! :rolleyes:
Dzięki wszystkim za miłe słowa i zapraszam na kolejne wpisy. Będzie jeszcze kilka z Omanu.
Świetne zdjęcia :applause: Zazdroszczę niesamowitej przygody! :)
Dzieki za zaproszenie. Niesamowite widoki, piekne zdjecia, dzielny Michas! :)
a ja zapraszam do działu powitań:rolleyes:
tu o:
http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=78
:lol:
cieszę się, że coraz więcej osób podróżuje z dziećmi :D
piękne zdjęcia :)
Ale cudne zdjęcia:D
odjechałam...fantastyczne zdjecie, przepiekne krajobrazy... gratuluję i zazdraszczam...
woooww... a skąd macie sponsorów?? ;)
czy to WY prowadziliście wykład/ pokaz na Krainie Dizecka wqe wrześniu w Łodzi??
Zdjęcia genialne! :fire: Tylko pozazdrościć (ale tak pozytywnie) cudownych podróży i wspaniałych wspomnień :applause: No i dzieć słodki :lol:
Super:thumbs up:
Piękne zdjęcia.Podziwiam za odwagę...