Zobacz pełną wersję : dlaczego nie mogę pisać w dziale Rozmowy?
Mam dostęp ale nie mogę tam pisać, nawet w swoich wątkach, o co chodzi? :bduh:
Dziekuje, juz poprawilam. powinno byc wszystko OK.
dziękuje, już działa jak trzeba :)
ha, właśnie też w sprawie Rozmów piszę.
Widzę forum, jak wchodzę nie widzę żadnych wątków, mimo, że przed wejściem w statystykach pojawia się jakaś tam ilość wątków i postów. Nie kojarzę, czy mam dostęp do pod forum, ale też właśnie weszłam do siebie w ustawienia i nie mam Rozmów ani w grupach do których należę, ani w grupach gdzie mogę się przyłączyć.
Grupa dostępu do działu "Rozmowy" nazywa się MNK II.
możesz sprawdzić?
Rozmowy maja inna oficjalna nazwe - MNKII (w Dolacz do grupy...).
true_ann
27-09-2014, 12:46
a ja się zastanawiam czy u mnie jest ok, bo pisałam w tym wątku http://www.chusty.info/forum/showthread.php/110907-Zima-2014-2015 już bez zaakceptowania przez moderatora, a przed chwilą umieściłam post i... wymaga akceptacji- dlaczego? dlatego, że w poście jest link do oferty na olx?
aniamakrela11
01-06-2015, 23:56
Jak długo czeka się na dodanie do mnk II? W sensie nie poganiam, ciekawię się :)
Jak długo czeka się na dodanie do mnk II? W sensie nie poganiam, ciekawię się :)
To pewnie zalezy od tego jak mocno zawalona praca jest administrator naszego forum ;) Obecnie sama na pokładzie z czwórką dzieci, więc chwilę to może potrwać, bo siłą rzeczy na forum ma mniej czasu. Ale stukaj, przypominaj się, na pewno jak sie odkopie, to da Ci dostęp.
Powered by vBulletin® Version 4.2.1 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.