Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Nati naturalny bambus - pasiaki, paprotki

  1. #21
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie

    Dziewczyny, informacje o praniu różnych chust Nati znajdziecie tutaj: http://www.natibaby.pl/pln/chusty/pranie.html
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  2. #22
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Hej Kobiety! Przepraszam, że podbijam ten temat znów, ale już mam ten bambus avocado od miesiąca i leży, bo ja obchodzę go non stop dookoła w związku z tym, że... boję się go wyprać.
    Instrukcje z Nati instrukcjami z Nati, ale jeżeli ja potraktuje tę chustę tylko proszkiem bez płukania w czymkolwiek, to przecież zamiast mięciuteńkiego bambusa będę miała sztywny i szorstki badyl...

    Zwracam się do Użytkowniczek tego tak kłopotliwego dla mnie cuda raz jeszcze. Czy używałyście płynu do płukania tkanin? Jeżeli tak- działo się coś? Jeżeli nie- czym ewentualnie zmiękczałyście wodę? Ja już w rozpaczy jestem z tych rozterek. Bawełnę wrzuciłam po raz pierwszy do pralki z całym innym praniem, bo nie wiedziałam o żadnych obostrzeniach odnośnie prania chust i błogosławiona ma ignorancja... A teraz to już nie wiem co robić.

    Dzięki za wszelkie wskazówki i rady...


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  3. #23
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    pierz w temp jaką podaje producent, do pustej pralki nie wrzucaj tylko z czymś np ręczniki niefarbujące. Do prania tylko proszek, nie używaj zmiękczającego środka. Moja tak prana i nie jest sztywna Ja chusty zwykle wkładam do poszewki na poduszkę i do pralki

  4. #24
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    s0nata, po raz kolejny- dzięki, że chciało Ci się napisać na ten sam nudny temat !
    Rady zastosowane, a ze nie miałam ładunku na pralkę, chusta wyprana w ręce (ale to wyjątkowo). Bez zmiękczacza, suszy się. Jak na razie, gdy dotykałam, straciła tę swoją śliskość, bardziej szorstka się zrobiła... No, zobaczymy co dalej będzie.

    I raz jeszcze dzięki, bo wysyłałam nawet maila do Nati z pytaniem, ale mi nie odpisali (czemu nie ma tu ikonki z fochem ?). Zatem jesteś jedynym mym źródłem wiedzy .

    Dzięki- !


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  5. #25
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    ja prałam avocado normalnie w pralce (na programie delikatnym chyba z tego co pamiętam), w proszku, bez środków zmiękczających. twarde się nie zrobiło i przeżyło
    i dlatego wolę bawełnę, coby się z praniem nie cackać
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  6. #26
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Toteż pozbyłaś się tego, co ja właśnie nabyłam.
    Ale tak zachwalano mi walory bambusa na lato... W sumie dla leniwych i niekumatych technicznie jak ja (nie znam za dobrze możliwości własnej pralki...) nie ma to jak czysta bawełna...


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  7. #27
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dirk5 Zobacz posta
    Toteż pozbyłaś się tego, co ja właśnie nabyłam.
    Ale tak zachwalano mi walory bambusa na lato... W sumie dla leniwych i niekumatych technicznie jak ja (nie znam za dobrze możliwości własnej pralki...) nie ma to jak czysta bawełna...
    Nie no, chusta naprawdę świetna, nośna i w sumie to nawet troszkę żałuję, że już poleciała dalej... ale jest tyle innych do wypróbowania
    A powiem Ci w tajemnicy, że przed pierwszym praniem też się cholernie bałam co to będzie
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  8. #28
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Unhappy

    No to jesteśmy już zaznajomieni z bambusem!

    Aniu, muszę podzielić Twój zachwyt- a w zasadzie z wielką radością to czynię! Synio noszony dwa razy wczoraj i dziś, chyba też jest za, bo spał cudownie na dłuuuugich spacerach.

    Cudownie łatwe dociąganie, nawet miotającego się Stwora, nic nie trzeba dociągać w czasie chodzenia. No i ludziom się chyba baaaardzo ten pasiak podoba- nawet, gdy dziś przez pomyłkę zamotałam te bladą część, która mi się mniej podoba, na górze- wszyscy patrzyli na nas jak urzeczeni...
    Poza tym chusta po tym praniu wcale nie jest śliska, a tego się bałam nieco ze względu na rozsuwanie.

    Stanowczo udany zakup- ja się jej szybko nie pozbędę!


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  9. #29
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    że się powtórzę, też kocham mój bambusik

  10. #30
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    nie znalazł mi szukaj-chyba go źle używam w razie czego proszę o połączenie tematów!
    kupiłam 3,7 z 2 reki nie wiele noszony Avocado z naturalnym bambusem!
    dostałam chustę pocztą oczywiście paczka swoje na poczcie przeszła -dobrze ze chusta w pudełku ale to juz kwestia poczty!
    chusta jest lekka jest prawie metr dłuższa od Grecji którą sprzedawałam ale jak dostałam paczkę to otwarłam przy listonoszce bo sie bałam ze coś na poczcie zrobili ukradli zawartość a wrzucili chusteczki higieniczne!
    po wyjęciu-kolorki ładne choc na fotkach ciut bardzej soczyste-moze na fotkach jest bawełna
    ale śliczne chusta bardzo miękka i bardzo przewiewna ,cieniutka-jak na razie w kangurku nic mi się nie wrzynało!
    w dotyku materiał jakby chłodny ale ciut włochaty-jak wełna więc fajnie trzyma!
    a i węzeł malutki naprawdę jestem zadowolona z zakupu
    nosze swoje 8kg jak moze niedługo wrzuce starszą10+ az załuje ze kupiłam krutką na plecaki bo zostaje mi kangur z przodu a ja lubie kieszonke -pozostaje mi kangura ćwiczyć
    gratuluje fajnej chusty
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •