Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Prostuje nóżki

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie Prostuje nóżki

    Młoda zaczyna mi być coraz bardziej "mobilna". Zaczęła się zapierać rękoma przy wiązaniu chusty - nie dlatego, że jej źle, ale chyba żeby móc się gapić na świat. Pozwalam jej w domu i jak przyśnie dociągam porządnie.

    Nauczyła się też odpychać nóżkami jak przysiądę i tak jakby podskakiwać na pupce. No i przy tych wygibasach prostuje sobie nogi.
    I kurcze nie wiem, co robić? Wiązać ją jeszcze ciaśniej - będzie wrzeszczeć, wydaje mi się, że już jest mocno. Czy coś źle motam, źle rozciągnięta chusta pod kolanami? Wiążemy się w kieszonkę - postaram się cyknąć fotkę.
    Czy po prostu dzieci na pewnym etapie tak mają i poprawiać, dociągać?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  2. #2
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Wydaje mi sie, że może pupa mało wpadnieta. Daj foty to sie bardziej doświadczone wypowiedzą

  3. #3
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    Moze byc to zwiazane z rozwojem Malej i jej wieksza mobilnoscia. Wtedy trzeba sie bardziej przylozyc do wiazania lub zmienic przejsciowo sposob, w jaki sie nosi wierzgacza.
    U nas taka faza przypadla na okres mojej fascynacji kanga - Bru wylazil mi z chusty podczas wiazania, wspinajac sie po kieszonkach i szlufkach od dzinsow

    Bez fot sie nie obejdzie, zrob z przodu i z boku i przeslij mi na kasia@chustomania.pl
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •