Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 72

Wątek: nosidło sztywne - foto (nowe)

  1. #1
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie nosidło sztywne - foto (nowe)

    zamieszczam w celach edukacyjnych nasze zdjęcie w nosidle sztywnym (polah - jeszcze raz dzięki!)
    mam nadzieję, że mi córka te 5 minut wybaczy - w sumie nawet jest uśmiechnięta...

    możecie te fotki pokazywać, żeby wyjaśnić o co chodzi ze "zwisem" etc.

    zdjęcia udostępniam też stowarzyszeniu i klubom kangura na ulotki o dobrym noszeniu. jeśli potrzebujecie lepszą rozdzielczość lub białe tło - prześlę mailem.

    no i mam zgryz, czy odważę się umieścić w tym cudzie techniki magdę przodem do świata............... nawet w celach edukacyjnych mam poważne opory... edit: jak widać odważyłam się - było ... strasznie, wrrrrr



    a z ciekawostek: magda po włożeniu do bb brzuchem do brzucha sama podkurczyła nogi do żabki niestety konstrukcja nosidła nie pozwala na przytrzymanie dłużej tej pozycji. a jak mam ją po prostu na rękach na biodrze lub z przodu, z utrzymaniem nóżek zgiętych nie ma najmniejszego problemu...

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    a my wczoraj w galerii mokotów widzieliśmy parę z dzieckiem w nowej wersji jakiegoś nosidła do noszenia z boku (na biodrze) pasy natomiast na jedno ramie.Wyglądało to strasznie,bo dziecko było sporej masy i ten zwis to naprawdę ja zaczęłam czuć na swojej miednicy.Jechaliśmy razem windą,więc stałam blisko i zaczęłam mówić do swojego M o tym dzieciaku,ale zabił mnie wzrokiem.Ośmieliłam sie na żywo skomentować,bo ludzie mówili po rosyjsku.Tak naprawdę nie zwróciłabym nikomu uwagi,ale nie wyglądało to dobrze.

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Mart, to w to nosidło da się włożyć przodem dziecko? Zagłówek jest taki wysoki, że niewiele by Madzia widziała

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Madzia usmiechnieta, ale biedna nie wiedziala pewnie co z nozkami zrobic.. Z to mama juz nie ma takiej radosnej miny

  5. #5
    Chusteryczka Awatar witbor
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,055

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Linda
    Madzia usmiechnieta, ale biedna nie wiedziala pewnie co z nozkami zrobic.. Z to mama juz nie ma takiej radosnej miny
    Prawda z tą Mamą. Wygląda nawet dość hmmm... surowo
    Wanda, mama Zofii, Malwiny, Mai, Franka, Antka, Marysi i Józefka oraz Anieli (6tc) i Szymona (17tc)

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    heheh ja to czasem nawet sie boje Mart

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    a ja to naprawde nie potrafie zrozumieć co im szkodzi zrobic te wszystkie nosidla-wisiadła szersze miedzy nogami, żeby dziecko nie wisialo na tych swoich pachwinkach

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    wielkopolska
    Posty
    671

    Domyślnie

    BRAWO Marta!!!

    Swietny pomysł. Moze tytułem porównania dołaczysz zdjęcia w chuście lub nosidle ergo. Takie piekło i raj
    Nika sierpien 1996
    Miosz listopad 2007

  9. #9
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martu
    heheh ja to czasem nawet sie boje Mart
    bo ja taką mam difoltowo minę "bez kija nie podchodź"
    no i taki mam strasznie poważny awatar...

    ale po bliższym poznaniu podobno jestem do zniesienia

  10. #10
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Linda
    Madzia usmiechnieta, ale biedna nie wiedziala pewnie co z nozkami zrobic.. Z to mama juz nie ma takiej radosnej miny
    szczerze powiedziawszy to byłam .... przerażona

    Cytat Zamieszczone przez Ania
    a ja to naprawde nie potrafie zrozumieć co im szkodzi zrobic te wszystkie nosidla-wisiadła szersze miedzy nogami, żeby dziecko nie wisialo na tych swoich pachwinkach
    fakt. przyjrzałam się temu ustrojstwu i nie kapuję czemu to musi być takie wąskie na dole. tylko jak nie ma pasa biodrowego dla noszącego to chyba na niewiele by się to zdało.

  11. #11
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agrescik
    BRAWO Marta!!!

    Swietny pomysł. Moze tytułem porównania dołaczysz zdjęcia w chuście lub nosidle ergo. Takie piekło i raj
    taki miałam zamiar. tylko okazji jeszcze nie było.
    nawet mam w domu wszystkie możliwe nosidełka, z beco pożyczonym włącznie. tylko miętka nie mam.

  12. #12
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    No Mart tylko jak się nie uśmiecha wygląda groźnie ale jak się ją pozna to bardzo ciepła i miła osoba - martu proszę mi się tu nie bać przyjdź do 100 pociech to się przekonasz.

    A zdjęcia super - szkoda tylko, że Madzia nie przybrała na nich jakiejś żałosnej minki - może następnym razem zrób fotki jak będzie płakała? To dopiero może być wymowne...


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  13. #13
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie

    Właśnie, porozmawiaj z Madzia żeby taka usmiechnieta nie była i jest cudowna antyreklama tych wisiadeł-pełen czad, twoje spojrzenie jest tak wymowne, ze uwierzcie, w życiu nigdy nie kupiłabym czegoś takiego, ze strachu samego

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    688

    Domyślnie

    jeżeli do kogos nie przemówią zdjęcia porównawcze, to już chyba nic nie zadziała. Pozycja stawów biodrowych to jakis koszmar. To naprawde są wisiadełka i pod taką nazwą powinny byc rejestrowane...
    Hania, 05.11.2007 r. i Ula, 08.07.2011 r.

  15. #15
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vega
    A zdjęcia super - szkoda tylko, że Madzia nie przybrała na nich jakiejś żałosnej minki - może następnym razem zrób fotki jak będzie płakała? To dopiero może być wymowne...
    no)uszczypnij ją czy coś hehe
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

  16. #16
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Mart czy można te zdjęcia wykorzystać ew. na innym forum, gdzie trzeba przekonac całe stado mamuś do zaniechania zakupu takich badziewiaków?

    EDIT: Jestem bystra jak woda w... no wiecie gdzie... Już doczytałam, że można.

  17. #17
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    kamyszkasia, możesz linkować albo wklejać na forach - no problem - po to są te fotki.

    ponieważ w czwartek muszę oddać beco ani, to dziś lub jutro zrobię sesję porównawczą.

    madzię uszczypnę.
    albo spróbuję posadzić na nocnik. efekt będzie nawet lepszy.... (mamy bunt na całego)

  18. #18
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vega
    No Mart tylko jak się nie uśmiecha wygląda groźnie ale jak się ją pozna to bardzo ciepła i miła osoba -

  19. #19
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    o jesss jaki tragiczny zwis!!!!i to przechylenie w całej osi
    brrrr dziekujemy za instruktaz jak nie nosic
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

  20. #20
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    dzieki wielkie!
    za poswiecenie takze.
    zdjecia super pokazuja roznice.
    ale powiem Ci, ze Ty jeszcze wysoko zalozylas to nosidlo - wielu ludzi nosi nizej, tak ,ze dziecko autentycznie "dynda"


    jesli moge prosic o fotki z bialym tlem na maila - sprobuje zrobic ulotke.
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •