Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nosidło dla starszaka Mei Favorite :)

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    247

    Domyślnie Nosidło dla starszaka Mei Favorite :)

    Wyrośliśmy z Manducki tzn panel był dla mojego dwulatka stanowczo za krótki i kupiłam mu Mei Favorite. Fajne, lekkie i pomysłowe, wygodne oczywiście też . Pas jest podobnie wypełniony jak w Manduce co moim zdaniem znacznie poprawia komfort noszenia. Kapturek jest chowany w specjalnej kieszonce (ozdobnej). Wygodne też są pasy naramienne ponieważ dopasowują się do kształtu ramion i pasek łączący pasy naramienne jest tu zupełnie zbędny (jest on dołączony do nosidła ale nie na stałe- można odpinać).
    Innowacyjne rozwiązanie jeżeli chodzi o aktywne dziecko, które co chwilę chce iść samo a za jakiś czas jest zmęczone i musi być niesione, nosidło tzn. jego panel zawija się wokół pasa i panel nie dynda z tyłu -jest zawinięt i przypięty na zatrzask - wygląda jak większa saszetka w pasie. Nie wiem co jeszcze napisać fajne nosidło dla starszaka.
    Zostawiłam sobie dwa: to właśnie i Nubigo oba bardzo lubię
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    Podoba mi się moja tez wyrosła z manduki i w zasadzie jakies nosidło ergonomiczne by się nam przydało. A można kupić takie? i jeszcze ile kosztuje? i czy po zapakowaniu to torby duzo miejsca zajmuje?


  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    247

    Domyślnie

    Meryl można kupić juliwek sprzedaje i teraz jest promocja na nie, widziałam Ja je wypatrzyłam kiedyś w jakimś sklepie niemieckim i bardzo mi się spodobały i tam miały lepsze wzięcie niż manduca nawet bo prawie wszystkie wykupione już były i jak pojawiły się u juliwek to sobie kupiłam. Co do ilości miejsca w torbie to mniej więcej tyle co manduca tak mi się wydaje (bo już jej nie mam co by porównać) mierząc linijką ok 30X21X14 cm tak mniej więcej

  4. #4
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    mei favourite jest super sama mam i bardzo sobie chwale

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    407

    Domyślnie

    Dzięki za info jednak dla mnie obecnie jest nieosiągalne finansowo, tym bardziej że od wczoraj Iza na widok nosideł ucieka z krzykiem mam nadzieje że jednak jej przejdzie i jeszcze trochę ponoszę.


  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    czy on ma wypelnione pasy naramienne?
    czy jest sporo szerszy i wyzszy w porownaniu z manduca (panel oczywiscie) ?

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    247

    Domyślnie

    Wymiary panela wysokość 55 cm, szerokość 39 cm, pasy naramienne są cieniutko wypełnione ale sama budowa tych pasów sprawia, że dostosowują się do ramion tak bym to nazwała i nosi się wygodnie.
    Dla porównaia manduca ma panel wysokość max 39 cm szerokość 36cm

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    98

    Domyślnie

    Bardzo ładne to nosidło

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •