Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 180

Wątek: pieluszki na basen.

  1. #21
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez serafinka
    a czy ktoś moze polecić takie " przyjazne" dla niemowląt baseny w Warszawie
    w każdej dzielnicy taki znajdziesz
    na bielanach jest na potockiej, na kasprzaka jest na woli
    ja chadzam na warszawiankę
    wazne aby zapytać o temperaturę wody, sposób oczyszczania ( czy woda jest ozonowana ) i jak często wymieniają wodę. no i o przebieralnie rodzinną - ta się baardzo przydaje przewijaki tez

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    to ja zobaczę na Potockiej bo tam mam najbliżej

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    na potockiej na pewno jest dobry dla niemowląt. naukę pływania dla niemowlaków też mają

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    dzieki jak już bedziemy po bobomigach i innych zajęciach tak pewnie koło kwietnia to zaczniemy w takim razie naukę pływania !!!!!

  5. #25
    Chusteryczka Awatar Bogusia
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Szwajcaria
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    słuchajcie ja mam takie majty do pływania - może któraś chce ,ktoś mi oddał , one są do 12 miesięcy ,ale myślę że mi sie nie przydadzą , reflektuje ktoś .Przyniosę na spotkanie może któaś łapnie
    MACIUŚ - 20.03.2007 JÓZIO - 23.10.2010 ZOJA - 21.02.2016
    Opowiedz mi mamo VLOG BLOG

  6. #26
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie pieluszki na basen.

    witam
    mam pytanie,moj synek niedlugo zacznie chodzic z moim mezem na basen i mma dylemat czy zwykle majteczki do plywania wystarcza ? mam takowe<---http://www.monkeydoodlez.com/store/WsAncillary.asp?ID=5 . Macie moze doświadczenie czy nie przeciekaja ? mam dziwna obawe, ze mu zleca w trakcie plywania moze podzielicie sie ze mna swoim doswiadczeniem

  7. #27
    Chusteryczka Awatar Bogusia
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Szwajcaria
    Posty
    1,754

    Domyślnie Re: pieluszki na basen.

    Ja Maciusiowi zakładam wielorazówkę z Mathercare - to jest tak że w środku na frote potem ceratę , a potem to co na zewnątrz widać . Jest w porzadku . I nie uważam że są gorsze od jednorazówek , bo w jednorazówkach to woda zawsze mu przepływała bo majty zlatywały, więc gorzej być nie może . A takie wieksze dziecko to co najwyżej siku zrobi do majtek to się wchłanie
    MACIUŚ - 20.03.2007 JÓZIO - 23.10.2010 ZOJA - 21.02.2016
    Opowiedz mi mamo VLOG BLOG

  8. #28
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie Na basen bez pieluszki?

    Mam dylemat Jesteśmy już na wakacjach i wybieram się z młodym na basen. Od prawie 2 tygodni mały jest odpieluszkowany, ale wiadomo - wpadki się zdażają No i teraz nie wiem - czy na basen brać pieluszkę? Jesli tak, to jaką? Do tej pory uzywaliśmy raczej jednorazówek. Może jednak polecicie coś wielorazowego dla dwulatka?

    Trochę boję się jednak zaryzykować, bo wiadomo, woda jakoś tak moczopędnie działa

  9. #29
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    a może kąpieluszkę wielorazową??
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  10. #30
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    No tak myślałam, ale mialam takie dla niego rok temu i one siuśków nie trzymały

    Wtedy bylismy nad Balatonem, więc do jeziora to ostatecznie nie problem, ale do basenu A Ty używasz? Sprawdza Ci się? My mieliśmy Kushies.

  11. #31
    Chustoholiczka Awatar JustNik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    3,775

    Domyślnie

    kapieluszke koniecznie, nigdy nie wiesz co strzeli mu do glowy, kapieluszki sa sliczne, zreszta na basenie nikt nie lata z golym tylkiem to sie chlopak poczuje dorosly !

  12. #32
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    mamy i uzywamy. Mam kilka par. Jedne to nawet takie fajne bo na rzepy i jak mokre to sie łatwiej ściaga a rzep duuużo mocniejszy niez przy wielo. Przy Macku tez miałam ale nie wiedziałam ze to taka"pielucha" -byłam pewna ze to zwykłe kąpielówki tyle ze kulkuwarstwowe.

    Przedwczoraj na basenie pierwszy raz od niepamietam kiedy zdarzył się na wypadek w pieluchę.. i zdła egzamin w 100% -nic się nie wydostało poza pieluchę.

    A gdzies tu któras z dziewczyn pisała że siuski u tak małych dzieci maja inny skąłd niz u dorosłych i na basenie nie jest to problemem ( w sumei to jakos trudno mi uwierzyc że ze zwykłego jednorazowego Huggisa zadne siusiu nie wycieknie..)
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    z tego co wiem, żadna pieluszka, jednarazówka basenowa też, nie chroni przed sikaniem do wody a tylko przed pływającą kupą.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  14. #34
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    DZięki

    Znalazlam Imse Vimse i Bambino Mio - zarza zamówię, to może do wtorku dojdą

  15. #35
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    z tego co wiem, żadna pieluszka, jednarazówka basenowa też, nie chroni przed sikaniem do wody a tylko przed pływającą kupą.
    czyli rozsądek dobrze mi podpowiadał


    a własnie mi się przypomniało ze wczoraj jakis tatus wporwadzał malucha ( na oko tak gdzie koło roku miał) w zwykłej jednorazówce.. po wyjsciu z wody pielucha małemu sięgała do kostek tatus zlitował się nad dzieckiem i wziął je na ręce zeby zaniesc na koc jak jakas babcia zwróciął mu uwage ze mały ledwo idzie bo ta pielucha taka cięzka..
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  16. #36
    Nymphadora
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agnen Zobacz posta
    z tego co wiem, żadna pieluszka, jednarazówka basenowa też, nie chroni przed sikaniem do wody a tylko przed pływającą kupą.
    Bardzo duzo osob, takze doroslych sika do wody (ogladalam kiedys program na ten temat i az mnie zatkalo)... Troche siusiu malego dziecka nie jest problemem A pieluszki faktycznie maja na celu zatrzymac kupe, bo jak kupa wyladuje w wodzie to konieczne jest spuszczenie calej wody i wyczyszczenie basenu.

  17. #37
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    He he mnie w dziecinstwie straszyli, że jak się zsiakam do basenu, to woda bedzie czerwona

    O kupę sie nie boje, ale w razie draki chyba jednak pozostanę przy kąpieluszkach a nie zwyklych kąpielówkach

  18. #38
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myrra Zobacz posta
    He he mnie w dziecinstwie straszyli, że jak się zsiakam do basenu, to woda bedzie czerwona
    U nas to samo wszyscy mówili
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar Ruda
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    to tu to tam :)
    Posty
    3,181

    Domyślnie

    mimo, ze hanka odpieluchowana, to na basen zakladam jej pieluche kapielowa. na ogol dosyc dlugo siedziemy w wodzie i mam pewnosc, ze wszysko co ma zostac w pieluszcze-zostanie. ale z tego co widze ludzie sie tym wcale nie przejmuja w uk. chodza nawet z takimi maluszkami paromiesiecznymi w zwyklych strojach. kupa plywajaca juz sie niestety zdazyla... fuuuuj.
    Hania - 01.01.2007 r.
    http://okiemrudej.wordpress.com/

  20. #40
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Swidnica
    Posty
    149

    Domyślnie

    wlasnie imse vimse ma takie specjalne wielorazowki no i dzis odkrylam gatki dla niemowlat zaklada sie je na gole cialko bez pieluszki i one chronia przed wyciekiem kupy, bo z siuskami wiadomo jak jest

    a propos sikania do wody to mama mnie straszyla ze wyplynie kolo mnie taka zolta plama

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •