Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: kółkowa, na lato, dla noworodka, POMOCY!!!

  1. #21
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    według mnie kółkowa to chusta dodatkowa, a nie zakup pierwszej potrzeby, nie zastąpi tkanej
    idealna na krótkie przejścia dom-auto albo do usypiania, ale na dłuższy spacer to już nie za bardzo
    włożyć-odłożyć można też z 2X w porównywalnym czasie


    swoją kółkową kocham miłością bezgraniczną, właśnie do usypiania w dzień służyła nam od ~ 8mż do całkiem niedawna
    ale wbrew pozorom nie jest wcale taka prosta w obsłudze i jakoś nie wyobrażam jej sobie przy noworodku

    sama etap elastyka pominęłam i od razu zaczęłam od długiej tkanej - to tylko tak groźnie wygląda na pierwszy rzut oka, potem wiązanie wchodzi w krew

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez beannshi Zobacz posta
    Nie musi
    To się dokształciłam przy okazji

  3. #23

    Domyślnie

    Przekonałyście mnie
    dzięki dziewczyny!!!
    Poza tym mąż stwierdził że kółkowej by nie nosił bo by wyglądał jak cesarz rzymski
    kupię tkaną zdrowa, eko i przewiewną, póki co mój faworyt to Nati bambus+bawełna organiczna ale jeszcze to przemyślę...

    Tak czytam forum i czuję że wpadłam po uszy, wciągnęło mnie porządnie i pewnie przez 3 lata uzbiera się stosik chust
    ale fajnie że mnie zaraziłyście, dzięki raz jeszcze
    pozdr
    Ostatnio edytowane przez margeritta ; 15-04-2010 o 23:23

  4. #24
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margeritta Zobacz posta
    Przekonałyście mnie
    dzięki dziewczyny!!!
    Poza tym mąż stwierdził że kółkowej by nie nosił bo by wyglądał jak cesarz rzymski
    kupię tkaną zdrowa, eko i przewiewną, póki co mój faworyt to Nati bambus+bawełna organiczna ale jeszcze to przemyślę...

    Tak czytam forum i czuję że wpadłam po uszy, wciągnęło mnie porządnie i pewnie przez 3 lata uzbiera się stosik chust
    ale fajnie że mnie zaraziłyście, dzięki raz jeszcze
    pozdr
    popytaj dzewczyn pożadnie o bambus i poczytaj recenzje bo z tego co słyszałam to jest super miękki ale się ślizga a to troszsku może przeszkadzać - wczoraj macałam nati amazonie-mięciutka jak-jedyne co mi przychodzi na myśl fo futerko szynszyla super mięciutka naprawde -nie wyglądała na jakiegoś grubasa raczej na przewiewną wygląda lepiej niż na fotkach miękka taka od nowości podobno a teraz nati ma jeszcze promocje
    a to prawda ze ci sie chust uzbiera moja miała4albo 6 tyg jak zaczełysmy sie nosic a mamy w domu 6chust + kółkową i jednego poucha a młoda jeszcze pół roku niema
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  5. #25

    Domyślnie

    zazdroszczę
    tego że jest super miękki jestem pewna bo mam pieluszki bambusowe i są suuuuuper!!
    ale ze się ślizga to już trochę gorzej... popytam, jeszcze nie jestem na 100% zdecydowana
    ogólnie od wczoraj mam tysiąc myśli na godzinę, też tak miałyście przy szukaniu pierwszej chusty?

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    To prawda śliski jest ale zwykłe pasiaczki nati te nowsze sa mięciutkie i naprawde cienkie a prawda jest taka, ze jak będzie bardzo gorąco to w każdej chuście będzie gorąco.



  7. #27

    Domyślnie

    obawiam się że masz rację
    Strasznie podoba mi się Nati Japan szara z lnem, ta nie będzie śliska i gruba??? bo to jest bawełna z lnem prawda?

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Tak, bawełna z lnem, śliska nie jest, gruba też nie, poszukaj recenzji o nich bo sporo tego było.



  9. #29

    Domyślnie

    Dziękuję

  10. #30
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    a jak z miękkościa lnu bo o lnie to ja sama marlałam a japana szarego mam tyle ze z kaszmirem-cudna chusta ale i tak najbardzej kocham moją wełenke -skowronki
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  11. #31
    Chustofanka Awatar Mamusiaanusia
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    444

    Domyślnie

    Uprzdzam Cie, że w kółkowej nie każdy noworodek poleży - moje darło sie w niebogłosy, akurat w pouchu ale zasada ta sama, musiałam kupic elastika i było baaardzo dobrze, do karmienia wyjmowałam, żaden problem, teraz mam tkaną i nosi sie o niebo lepiej, niż w elastyku, ale cóż... musiałam dojrzeć! Powodzenia!



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •