Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31

Wątek: kółkowa, na lato, dla noworodka, POMOCY!!!

Mieszany widok

  1. #1

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny, właśnie min. po odwiedzeniu strony chusta.pl zdecydowałam się na kółkową, a teraz już nie wiem...
    Chętnie kupiłabym od razu kółkową i elastyczną, ale trochę mnie budżet ogranicza bo mamy teraz mnóstwo wydatków

    a któraś z Was używała od razu kółkowej czy każdy zaczyna raczej od elastycznej????

  2. #2
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    36

    Domyślnie

    ja zaczynałam w elastyku, dopiero teraz przejdę na tkaną. A wiązanie w elastycznej naprawdę jest proste. Najpierw wiążesz potem dziecko układasz. Nic nie dociągasz.

  3. #3

    Domyślnie

    A jak z karmieniem w elastyku bo jakoś sobie nie wyobrażam?
    nie wiem czy to dobry pomysł (tylko się za mnie nie śmiejcie za mocno) ale wymyśliłam ze kupię elastyczną jakąś w miarę krótką i kółka aluminiowe, będzie dwa w jednym co myślicie? tylko w takim przypadku jaki materiał żeby kółka nie zjeżdżały? stosował ktoś takie rozwiązanie?
    Ostatnio edytowane przez margeritta ; 15-04-2010 o 14:54

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Z elastyka raczej kółkowej nie zrobisz. Przy karmieniu najlepiej usiąśc, wyjąć dziecko i nakarmić, nie wolno chodzić karmiąc.



  5. #5

    Domyślnie

    Chodziło mi o karmienie na siedząco oczywiście.
    A co sądzicie o Nati z bambusem?

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Natki z bambusem fajne są



  7. #7

    Domyślnie

    a nie wiesz nemhain czy beż w rzeczywistości wygląda tak ładnie jak na zdjęciu?? bo obawiam się że wygląda tak:

    http://www.sling.com.pl/sklep/?p=pro...ent,-bez,-s%29

  8. #8
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    według mnie kółkowa to chusta dodatkowa, a nie zakup pierwszej potrzeby, nie zastąpi tkanej
    idealna na krótkie przejścia dom-auto albo do usypiania, ale na dłuższy spacer to już nie za bardzo
    włożyć-odłożyć można też z 2X w porównywalnym czasie


    swoją kółkową kocham miłością bezgraniczną, właśnie do usypiania w dzień służyła nam od ~ 8mż do całkiem niedawna
    ale wbrew pozorom nie jest wcale taka prosta w obsłudze i jakoś nie wyobrażam jej sobie przy noworodku

    sama etap elastyka pominęłam i od razu zaczęłam od długiej tkanej - to tylko tak groźnie wygląda na pierwszy rzut oka, potem wiązanie wchodzi w krew

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •