Pokaż wyniki od 1 do 20 z 163

Wątek: koszmarne książeczki dla dzieci ;)

Widok wątkowy

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie koszmarne książeczki dla dzieci ;)

    zakładam ten temat, ponieważ nie znalazłam niczego...
    W przedszkolu, do któego od września uczęszczają moje 4-latki, na początku pani prosiła żeby przynosić czasem jakieś książeczki do poczytania, bo przedszkole nowe i na razie mają niewiele pozycji. No to zanosiły moje dzieci np różne Martynki, baśnie, bajki (Brzechwa, Tuwim). Ocknęłam się jakoś w tamtym tygodniu, że pani książek nie woła i wysłałam dziecki w poniedziałek z nową Martynką no i pytam wczoraj czy pani Martynkę czytała, a one, że nie, czytała "Koszmarnego Karolka"... Powiedzcie mi, proszę, czy to się naprawdę nadaje do c\ytania czterolatkom..???! Zaprowadzając rano dzieci, zgłosiłamnieśmiało swoje wątpliwości, na co pani wytłumaczyła mi, że po każdym przeczytanym fragmencie omawia go z dziećmi i one świetnie sobie zdają sprawę z tego, co jest dobre, co złe, czego robić nie można.. Dodała też, że dzieci nie nauczą się życia i nie będą potrafiły odróżnić dobra od zła itd po lekturze "samych różowych księżniczek" .
    Proszę Was bardzo, napiszcie mi swoje zdanie. Na razie jestem za, nie zgadzam się ze zdaniem pani, aż mnie skręca
    Podajcie mi, proszę, jakieś tytuły fajnych książek dla dzieci w tym wieku, godne polecenia, które nauczą życia moje dzieci , chętnie zakupię coś, a jeszzce chętniej podrzucę przedszkolakom do poczytania...
    Acha, ten "Karolek" to przedszkolna książka, wybierana podobno wspólnie przez panie przedszkolanki przed zakupem.
    No nie mogę tego strawić
    Ostatnio edytowane przez s0nata ; 30-01-2013 o 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •