Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pytanie o wkład polarkowy i inne

  1. #1
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie pytanie o wkład polarkowy i inne

    Chcę żeby pupa była odizolowana od wkładki polarem. Jaki kształt i wymiar ma mieć ten polar - jak otulacz czy jak wkład? Wydaje mi się, że najwygodniejsza byłaby taka tuba w którą wkładało by się wkład. Dobrze myślę? W żadnym z eko sklepów tego nie widziałam.
    I jeszcze, czy pocketa zmienia się przy każdym przewijaniu czy wystarczy wymienić wkład? A jak jest z otulaczem - też po każdym siusiu do prania?
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  2. #2
    Chustomanka Awatar darijah
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,167

    Domyślnie Re: pytanie o wkład polarkowy i inne

    mam jeden za mały polarkowy otulacz którego czasami zakładam na noc by cała pupa była odizolowana; w kombinacji: za mały otulacz, pielucha , dobry otulacz . Ale prościej oczywiście mieć pare wkładek prostokątnych; wymiar taki by pokrywał pieluchę; szerokość taka jak w pieluszce między nogami. Jeśli używasz składanych pieluch(i składasz w prostokąt a nie origami) to taka tuba też jest fajna i nie trzeba szukać w eko sklepach tylko w ciuchlandach. Odetnij rękaw z polarowej bluzy na długość jaką potrzebujesz i gotowe. Do środka wkładasz wkład i na to otulacz. Z pockettami to wedle upodobań. Ja wrzucam odrazu do prania a niektórzy wymieniaja tylko wkłady dopóki polarek nie bedzie woniał. Otulacz pul możesz wymieniać dopiero nastepnego dnia a nawet dłużej , polarowy częsciej ale też nie po jednym siknięciu.
    Miluszka ::marzec 2008 :: Olafko ::lipiec 2011::

    https://www.facebook.com/MioUnico - unikatowe nery na różne bajery dla dziarskich chustomatek; szyte z nowych, recyklingowanych i chustowych materiałów; również na indywidualne zamówienia ::

  3. #3
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie Re: pytanie o wkład polarkowy i inne

    Dzięki. Informacje o częstotliwości prania ułatwiają i uatrakcyjniają dodatkowo całą zabawę!
    A po ciuchlandach się chyba rzeczywiście przejdę w poszukiwaniu rękawów!
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie Re: pytanie o wkład polarkowy i inne

    u mnie najbardziej sprawdzają się prostokątne wkładki z polarku.

    taki rękaw to po prostu uproszczona kieszonka.

    pieluszki kieszonkowe wymieniam wraz z wkładka i piorę, bo jednak polarek jak wkłądka jest zasikana to jest wilgotny i brzydko wonia, poza tym bakterie...
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •