Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 102

Wątek: Uzależnienie od kupowania pieluszek ;)

  1. #81
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dewiś Zobacz posta

    ale co zrobić , więcej dzieci nie będzie więc korzystam
    coś w tym jest dewiś, bo jak sobie powiedziałam 'ale przecież nie wiesz, czy bedziesz miała jeszcze dziecko' to sobie pozwoliłam na testowanie dużej ilości z tych, na które mam ochote kto wie, może okazji już nie będzie

  2. #82
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spinek Zobacz posta
    coś w tym jest dewiś, bo jak sobie powiedziałam 'ale przecież nie wiesz, czy bedziesz miała jeszcze dziecko' to sobie pozwoliłam na testowanie dużej ilości z tych, na które mam ochote kto wie, może okazji już nie będzie
    Ja patrzę na to zupełnie odwrotnie: przyda się jeszcze reszcie dzieci, to mogę nakupować
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  3. #83
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    My już niby na pieluchowym finiszu i więcej dzieci nie będzie ale właśnie odczuwam żal, że nie mogę wszystkie sprawdzić w praktyce i nie wszystko dało się kupić
    Dzieci więcej nie będzie więc kupowanie na zapas odpada
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  4. #84
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egla30 Zobacz posta
    My już niby na pieluchowym finiszu i więcej dzieci nie będzie ale właśnie odczuwam żal, że nie mogę wszystkie sprawdzić w praktyce i nie wszystko dało się kupić
    Dzieci więcej nie będzie więc kupowanie na zapas odpada
    Moja też praktycznie się odpieluchowała tylko do spania jeszcze jej zakładam i też mam już ten żal jak ty że nie wszystkich spróbowałam z tym że ja chciałabym jeszcze jedno dziecię miać więc będzie jeszcze szansa ale mimo że nie potrzebuje tymczasowo nowych pieluch chciałoby się kupić na bazarku jakieś okazyjne ale się powstrzymuję narazie

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  5. #85
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    ja jakiś czas temu wyleczyłam się z kupowania pieluch,a jaki mąż był zadowolony,ale odkąd musiałam zmienić sposób pieluchowania to znowu wpadłam w jakiś szał zakupowy.Ostatnio powiedziałam sobie,że jeszcze dwie i koniec...mam nadzieję,że się uda Mam zamiar latem odpieluchowywać,więc do tego czasu jeszcze chcę się nacieszyć widokiem ślicznej pupki Potem wszystko idzie w świat,bo nie wiem kiedy będzie kolejne i czy w ogóle będzie

  6. #86
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    wyglada na to ze L sie odpieluchowala - nie do konca, ale jednak, a ja dalej kukam na bazarek
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  7. #87
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Mam na imię larwunia i od 4 miesięcy jestem nałogowym wielokupowaczem ...
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  8. #88
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez larwunia Zobacz posta
    Mam na imię larwunia i od 4 miesięcy jestem nałogowym wielokupowaczem ...
    cześć larwunia ;p


    rozgość się

  9. #89
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    WIdzę, że nie jestem samotna w tym szaleństwie zakupu pieluszek. Mój synek ma już ich niebywale dużo. Ale wiem, że wykorzystam, bo chcemy mieć drugiego chuścioszka i "pieluszkowca" więc będzie wykorzystane.
    Ostatnio edytowane przez Kubiks ; 06-11-2013 o 21:46
    Carpe diem.

  10. #90
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Zablokujcie mi dostęp do forum

    Pierwsza rzecz jaką robie rano i ostatnia jaką robie wieczorem to przejrzenie ofert z pieluszkami i chustami

    Czynność jest powtarzana co pare minut w ciągu dnia (jak jestem w domu)

    Masakra totalna

    Chyba czas na odwyk

    W ciągu trzech dni kupiłam 12 pieluszek, na kolejne 20 się czaję i jeszcze szukam nowych

    Najgorzej jest pilnować się z wydatkami co by całej kasy nie przepuścić

  11. #91
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No ja przepuściłam ostatnio, jesteśmy na końcówce pieluchowania bo niebawem trzeba będzie stanowczo nocnikować a ja jak wariatka dokupuję i dokupuję nie mogąc się oprzeć.
    Czemu nikt mnie nie uprzedził,że to tak uzależnia.
    W drodze do mnie Bobolider(jedna na próbę i wkłady nocne),wełniak a jeszcze nie wiem czy to koniec
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  12. #92
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Zachodniopomorskie
    Posty
    628

    Domyślnie

    ehh mnie w tym miesiącu to mąż pogoni z domu
    miałam powolutku zbierać stosik one sizów,żeby płynnie przejdź z s na one size - a ja w 1,5 miesiąca uzbierałam stosidło
    całe szczęście zbliżam się do końca "musze ten wzór mieć", chociaż pewnie do czasu nowych kolekcji

  13. #93
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    a ja się powoli leczę Choć mimo tego,że mała prawie odpieluchowana to nadal zaglądam na bazarek i korci,żeby kupić coś nowego,całe szczęście,że często na finiszu odzywa się zdrowy rozsądek Został mi się tylko jeden problem,nie umiem się rozstać z pieluszkami,których i tak nie używam

  14. #94
    Chustonówka Awatar gilese
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    31

    Domyślnie

    Widzę że sama nie jestem! U mnie uzależnienie pojawia się rzutami, tzn. potrafimy miesiącami używać tylko tego co mamy, ale jak przychodzi wiosna i lato, kiedy mały lata sobie w bluzeczce tylko i pieluszce to już mój głód wzorów się odzywa... mąż już nic nie mówi biedak... A mały robi wszędzie furorę, bo jeszcze nie spotkaliśmy u nas jakiegoś dzieciaczka na wielo... wszyscy są ciekawi i dopytują

    Tylko że chyba ostatnio przegięłam, zamówiłam formowanki noworodkowe z MS (Renee zakończyła działalność, więc kupiłam na zapas) dla drugiego dziecka, które dopiero w planach jest Chyba schowam je gdzieś głęboko i przyznam się dopiero jak już będzie miał kto je założyć

    Aha ostatnio na spacerze zgubiłam CP (tzn tak mi się wydaje bo dom przekopałam i nie ma), musiała mi z koszyka w wózku jakoś wypaść, żal mi do dziś, mimo iż mamy dwie inne ech...

  15. #95
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Obiecałam sobie, że już NIC więcej nie kupię...... no przynajmniej w lipcu.... potem, że tylko po sprzedaniu tego co mam i za podobną kwotę coś kupię..... i że tyko 1 kieszonkę...no i z tego nic wyszły: gatki wełniane, jedna formowanka, druga formowanka, teraz jeszcze się okazało, że kieszonki koniecznie potrzebuję ... masakra.. Mówię sobie w sierpniu NIC WIĘCEJ NIE KUPUJĘ Tylko jak to zrobić.. jak to zrobić ....
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  16. #96
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez larwunia Zobacz posta
    Obiecałam sobie, że już NIC więcej nie kupię...... no przynajmniej w lipcu.... potem, że tylko po sprzedaniu tego co mam i za podobną kwotę coś kupię..... i że tyko 1 kieszonkę...no i z tego nic wyszły: gatki wełniane, jedna formowanka, druga formowanka, teraz jeszcze się okazało, że kieszonki koniecznie potrzebuję ... masakra.. Mówię sobie w sierpniu NIC WIĘCEJ NIE KUPUJĘ Tylko jak to zrobić.. jak to zrobić ....
    jak zrobić? Nie wchodzić na bazarek,albo nie opłacić rachunku za internet,żeby obcięli

  17. #97
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No i ja się skusiłam na kieszonkę Wondera,bo okazja,nic to że w kwiatki a mam synka ale podobno są niezawodne i to już ostatnia rzecz jaką kupię bo nie mam kasy na koncie a mąż mnie uszczęśliwił mega rachunkiem za rozmowy zagraniczne. Następne wpływy na konto będą na opłacenie tego rachunku a kolejne na książki do szkoły dla najstarszej.
    No i małż wraca do domu to się ukrócą niekontrolowane zakupy.Modlę się by te już zamówione dotarły przed jego powrotem
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  18. #98
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Ja żeby nie nadszarpnąć budżetu domowego jak coś kupiłam to w niedługim czasie coś sprzedałam także się w miarę równoważyło całe szczęście się prawie wyleczyłam dziecko używa tylko kilku wybranych modeli do snu reszta leży dla następnego fakt że bazarek śledzę ale już nie kupuję jeszcze w ciąży nie jestem a już myślę jakie dokupię dla następnego hmm napewno malutkie tenny fit

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  19. #99
    Chusteryczka Awatar ignis
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,771

    Domyślnie

    Kurcze... No faktycznie pieluchy wciągają
    Grunt, to dobrze sobie to wytłumaczyć:
    -bo będzie więcej dzieci
    -bo mogę sprzedać
    -bo to na lata i dobrze mieć takie, żeby były jak najlepsze...
    -bo lepiej się wciągnąć w pieluchy, bo tańsze, niż w chusty (chociaż już jedzie do mnie druga... ups ;p)

    itp.

    Mąż już sie nie czepia, zaufał i zostawił to mi.

    Ale trzeba znać granice. Ja (chyba) znam.
    Jeszcze jedna kieszonka i ew. dwa otulacze z gumkami przy nóżkach. Więcej naprawdę nic, finito. Dam radę, dam radę....
    Wiktor marzec 2013 || Adaś lipiec 2015 || i jeszcze ktoś...

  20. #100
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Zachodniopomorskie
    Posty
    628

    Domyślnie

    igos-bigos ja mówiłam,że jeszcze tylko jedna jakiś czas temu, nie muszę chyba pisać ile od tego czasu mi przybyło ?
    moje tłumaczenia to:
    - muszę kupić kilka formowanek, bo te co mam nie dają rady
    - wkładów nigdy za dużo, a mały coraz więcej sika więc będzie trzeba dokładać
    - ahh przecież nowa kolekcja jest
    i wiele, wiele innych wymówek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •