Strona 17 z 52 PierwszyPierwszy ... 791011121314151617181920212223242527 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 1027

Wątek: Jaskółkowa przedsprzedaż- już jest:-) Doleciały

  1. #321
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Za parę miesięcy w dziale "Chusty tu i tam" będą tylko informacje o widzianych jaskółkach! Będzie ich tyle, że uszami będą wychodzić! ...Wylatywac raczej...
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  2. #322
    demona
    Guest

    Domyślnie

    O bazarku nie wspomne....

  3. #323
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaani Zobacz posta
    a ja dzwoniłam do natibaby, bo mój status zamówienia się nie zmienił i pani powiedziała, że maja tyle zamówień na te jaskółki, że nie ogarniaja i w związku z tym, dzis postaraja sie zmienić
    to już wiem, dlaczego nie dostałam jeszcze odpowiedzi na wczorajszego maila
    2 + 7 (2005-2018)

  4. #324
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    To zależy kto po co/na co/z jakiego powodu kupuje chusty Ja np. nie lubię wzorów narzutowych/szalikowych/kolorowiastych... ciężko jest mi znaleźć wzór, w którym będę się dobrze czuła. Nie zależy mi na tym, żeby ktoś mnie dostrzegł w tłumie, bo mam chustę jedyna w swoim rodzaju. Na bazarkowe zyski też nie liczę.
    Jaskółki to chyba jedyna chusta ( oprócz dmuchawców Green pofarbowanych na szaro okkfozzz ), która podoba mi się i już.
    Liczę, że poniosą moje 10,5 kg szczęścia i dadzą trochę wytchnienia kręgosłupowi Bo chusty z lnem jeszcze żadnej nie posiadam

  5. #325
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez makatka Zobacz posta
    To zależy kto po co/na co/z jakiego powodu kupuje chusty Ja np. nie lubię wzorów narzutowych/szalikowych/kolorowiastych... ciężko jest mi znaleźć wzór, w którym będę się dobrze czuła. Nie zależy mi na tym, żeby ktoś mnie dostrzegł w tłumie, bo mam chustę jedyna w swoim rodzaju. Na bazarkowe zyski też nie liczę.
    Jaskółki to chyba jedyna chusta ( oprócz dmuchawców Green pofarbowanych na szaro okkfozzz ), która podoba mi się i już.
    Liczę, że poniosą moje 10,5 kg szczęścia i dadzą trochę wytchnienia kręgosłupowi Bo chusty z lnem jeszcze żadnej nie posiadam
    ja mam nadzieje ze moje 14,5 kg poniosą

  6. #326
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez makatka Zobacz posta
    To zależy kto po co/na co/z jakiego powodu kupuje chusty Ja np. nie lubię wzorów narzutowych/szalikowych/kolorowiastych... ciężko jest mi znaleźć wzór, w którym będę się dobrze czuła. Nie zależy mi na tym, żeby ktoś mnie dostrzegł w tłumie, bo mam chustę jedyna w swoim rodzaju. Na bazarkowe zyski też nie liczę.
    Jaskółki to chyba jedyna chusta ( oprócz dmuchawców Green pofarbowanych na szaro okkfozzz ), która podoba mi się i już.
    Liczę, że poniosą moje 10,5 kg szczęścia i dadzą trochę wytchnienia kręgosłupowi Bo chusty z lnem jeszcze żadnej nie posiadam
    makatko, masz gdzieś zdjęcie tych dmuchawców, o których piszesz? ładnie brzmią
    2 + 7 (2005-2018)

  7. #327
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    powiedzcie mi jedno
    jak juz sie zamowilo zaplacilo itd - to mozna zrezygnowac?
    a co z kasa?
    oddają czy zostaje na poczet całości chusty ?
    jak to jest ?

  8. #328
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o te, to tu:
    http://turquoisefields.blogspot.com/
    Marcel 3 lata

  9. #329
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Dzięki, Kamila
    2 + 7 (2005-2018)

  10. #330
    Chusteryczka Awatar Pondo
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,352

    Domyślnie

    Czyżby się skończyła szara lniana przędza?od wczoraj nie ma będzie obraza, zobaczycie
    Nie wpisuję się w profil ideologiczny statystycznej chustomatki.

  11. #331
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    Karusku dokładnie o te, które Kamila wkleiła... dla mnei te dmuchawce i jaskółki to najpiękniejsiejsze chusty i koniec... ale dmuchawce już sobie tylko w sferze marzeń pozostaną, bo takich nie upoluję niestety.
    I guzik mnie interesuje, ile osób będzie miało takie same.

  12. #332
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Dziewczyny, a powiedzcie mi, czym się różni chusta z lnem od tej z jedwabiem? Która będzie lepsza dla niemowlaka i czy to są chusty tylko na lato, czy na zimę również?

  13. #333
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maruschia Zobacz posta
    Dziewczyny, a powiedzcie mi, czym się różni chusta z lnem od tej z jedwabiem? Która będzie lepsza dla niemowlaka i czy to są chusty tylko na lato, czy na zimę również?
    na takiego totalnego niemowlaka weż sobie jedwab
    pozniej - znaczy jak dzieć waży pow. 10kilo lepiej sprawuje się len
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  14. #334
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    A czy to nie jest tak, że chusta z jedwabiem jest dosyć śliska i będą problemy z wiązaniem? I jak te materiały sprawdzają się zimą?

  15. #335
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Nie mam duzego doswiadczenia w Natkowych lnach ale dla mnie sa one troche rozne. Pancy 25% jest super miekka, miasteczko takie sobie, a ostatnie rude koty 30 % sztywne Wszystko pewnie zalezec bedzie od wzoru, i procentowej ilosci lnu: Nati nie ujawnilo ile tego lnu tam ma byc.
    Marcel 3 lata

  16. #336
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    ROD Pokój
    Posty
    2,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamila Zobacz posta
    Nati nie ujawnilo ile tego lnu tam ma byc.
    A ujawniło 30%
    http://shop.natibaby.pl/category/prz...askolki-z-lnem

  17. #337
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maruschia Zobacz posta
    A czy to nie jest tak, że chusta z jedwabiem jest dosyć śliska i będą problemy z wiązaniem? I jak te materiały sprawdzają się zimą?
    Nie, bo chusta ma tylko jakis procent jedwabiu -ja mam dmuchawce jedwab/ramia /bawełna i absolutnie nie są śliskie. Miekkie, zwarte, pięknie okalające. Co do zimy to na dwór pewnie bym nie załozyła bo jedwab najlepiej sprawdza się wiosna i latem...
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  18. #338
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lominia Zobacz posta
    No to moga byc troche "sztywnawe" wiec

    A 30% jedwabiu, wrecz przeciwnie
    Marcel 3 lata

  19. #339
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Glajwic
    Posty
    928

    Domyślnie

    lny nati bywają nieprzewidywalne
    ważki z 30% po jednym praniu i dwukrotnym zamotaniu wiązały cudnie a jeszcze lepiej trzymały i były b. miękkie
    Ocean z 25% był bardziej sztywny i chropowaty
    a japan - podobnie jak ważki przy trzymaniu, ale już musiałam się więcej z nim napracować przy zawiązywaniu - był bardziej dechowaty.
    O kotach za specjalnie się nie wypowiadam, bo w zasadzie raz je zawiązałam i nie miałam kogo w nich nosić (za szerokie dla malucha)

  20. #340
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Hmm... czyli jedwab będzie bardziej miękki i łatwiejszy do wiązania niż len? Sorry dziewczyny, ale jest totalnie zielona i zagubiona. W każdym razie jeśli to ma być moja pierwsza chusta, to myślicie, że warto inwestować w taką jaskółkę z lnem bądź jedwabiem, czy może lepiej zacząć od czystej bawełny?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •