Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 237

Wątek: Jak pieluszkujecie w nocy?

  1. #61
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    Nas przed przeciekami na brzuszku uratował otulacz z zapięciami po bokach, bo jednak mimo wszystko, przez dziurki na napki może się przedostawać wilgoć.
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  2. #62
    Chusteryczka Awatar Bellydancer
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    Może wełniak typu gatki, z nogaweczkami? Storcha chyba nie da się przesikać.
    Albo otulacz z regulacją rozmiaru przy nóżkach, za pomocą gumeczek, Mio Unico takie np. ma.
    oooo będę testować Mio Unico teraz - to może mi się trafi otulacz, dzięki Anyczka! Myślałam właśnie nad gatkami.. chyba jednak się przekonam do wełny

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    Nas przed przeciekami na brzuszku uratował otulacz z zapięciami po bokach, bo jednak mimo wszystko, przez dziurki na napki może się przedostawać wilgoć.
    pokazałabyś Sylwia jakis otulacz w tym stylu?
    Nina 01.04.2011, Gucio 04.02.2013 & Leon 13.12.2015
    Naturalna Szkoła Rodzenia Familion i Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion - www.centrumfamilion.pl

  3. #63
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bellydancer Zobacz posta
    oooo będę testować Mio Unico teraz - to może mi się trafi otulacz, dzięki Anyczka! Myślałam właśnie nad gatkami.. chyba jednak się przekonam do wełny



    pokazałabyś Sylwia jakis otulacz w tym stylu?
    W poniedziałek zestaw testowy powinien być u Ciebie

    A ja w swoim wątku gdzieś tam pokazałam taki otulacz. Biedronowy.
    No i na bazarku nabyłam Mothereasy, i coraz bardziej lubię otulacze bez napek na przodzie.

    Jeśli chodzi o wełnę to ja z kolei przestałam ją lubić, bo obaj ząbkują i pieluchy po prostu cuchną po całej nocy, wełna tak samo. Fakt, że po wietrzeniu było ok, ale teraz głównie otulacze PUL z uwago na łatwość prania.
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  4. #64
    Chusteryczka Awatar Bellydancer
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylviontko Zobacz posta
    W poniedziałek zestaw testowy powinien być u Ciebie

    A ja w swoim wątku gdzieś tam pokazałam taki otulacz. Biedronowy.
    No i na bazarku nabyłam Mothereasy, i coraz bardziej lubię otulacze bez napek na przodzie.

    Jeśli chodzi o wełnę to ja z kolei przestałam ją lubić, bo obaj ząbkują i pieluchy po prostu cuchną po całej nocy, wełna tak samo. Fakt, że po wietrzeniu było ok, ale teraz głównie otulacze PUL z uwago na łatwość prania.
    faktycznie już ogarnęłam, że to TY mi wysyłasz Mio Unico kurcze, Nina ma niby przerwę w ząbkowaniu (i bogu dzięki, 8 zębów mi wystarczy ) i już dawno nie czułam siuśków, wiec może spróbuję..
    Nina 01.04.2011, Gucio 04.02.2013 & Leon 13.12.2015
    Naturalna Szkoła Rodzenia Familion i Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion - www.centrumfamilion.pl

  5. #65
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    myślę, że gatki Storcheny świetnie by się sprawdziły na te kłopoty. Używamy tylko wełnę na noc i jest ok


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  6. #66
    Chustomanka Awatar ewaruszki
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,423

    Domyślnie

    dziewczyny, jak Wy sobie radzicie z tym smrodkiem? Mnie to męczy i myślę o przejściu na jednorazówki, ale nie mam serca.. Choć moja mama twierdzi że serca to ja nie mam jak go w trzymam w tych zapachach przez noc
    Po gotowaniu - dwa przebiegi nic nie czuć, potem znowu stopniowo wraca i się nasila..
    Macie na to jakiś sposób? ktoś mi kiedyś powiedział, że charlie banana nie śmierdzą, a może tylko mi się przyśniło?

  7. #67
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,862

    Domyślnie

    u nas:
    wonderoo v2 z wkładem bambusowym,
    cp z bambusem,
    tots bots easy fit-z bambusowo-mikrofibrowym wkładem
    super
    tyle, że mała nie siusia w nocy, dopiero nad ranem jest mega sik.
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  8. #68
    Chusteryczka Awatar Bellydancer
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    myślę, że gatki Storcheny świetnie by się sprawdziły na te kłopoty. Używamy tylko wełnę na noc i jest ok
    Dzięki Kasia - skłaniam się ku wełnie własnie.
    Nina 01.04.2011, Gucio 04.02.2013 & Leon 13.12.2015
    Naturalna Szkoła Rodzenia Familion i Centrum Wspierania i Rozwoju Rodziny Familion - www.centrumfamilion.pl

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    U nas wełenka i bambusowe formowanki albo MS i smrodku nie ma. Wcześniej używałam tego samego ale z pulowymi otulaczami i smrodek był.

  10. #70
    Chustomanka Awatar ewaruszki
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MamaDi Zobacz posta
    U nas wełenka i bambusowe formowanki albo MS i smrodku nie ma. Wcześniej używałam tego samego ale z pulowymi otulaczami i smrodek był.
    Co Ty mówisz, w życiu nie pomyślałabym że może chodzić o pul!
    muszę zdobyć wreszcie lanolinę i spróbować..

  11. #71
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaruszki Zobacz posta
    Co Ty mówisz, w życiu nie pomyślałabym że może chodzić o pul!
    muszę zdobyć wreszcie lanolinę i spróbować..


    ja też bym nie wpadła. Ale mały strasznie mi sie odparzył przy antybiotyku i praktycznie przestałam używać puli. Teraz już z pupą ok i w dzień używam AIO i SIO, ale na dłuższe spacery i na noc tylko wełna. Wydaje mi się, że w pulu wszystko się kisi, a wełna jednak lepiej oddycha. Brak smrodku przy wełnie zauważył mój M, który obstawał za pampersami bo mu zapaszek nie odpowiadał

  12. #72
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    A ja różnicy zapachowej między pulem i wełną na noc nie zauważyłam. Po całej nocy jedzie równie mocno. Nawet przy formowankach nówkach gdzie złogów moczowych nie uświadczysz. Ale młodemu idą jednocześnie dwójki i czwórki górne, więc może jak już wyjdą to i smrodek się zmiejszy. U nas na noc sprawdzają się oprócz formowanek z wełną, bambooty nocne, wonderoos V2 z dwoma wkładami (bambus+mikrofibra), kieszonka z wkladami bambusowymi Babyetta+dodatkowa wkładka z bambusa.

  13. #73
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    Mogę sie podłączyć pod temat? Też szukam czegoś na noc dla młodego 10 miesiecznego,10 kilowca,żadne jednorazówki nam nie dają rady,albo z grupe i po nocy pupa czerwona albo przesikane wsio...myśle miedzy tots flexi a bamboozole totsy,ktore lepsze? a moze Close Parent czy tak cuś,aby mu sucho było wogle w dupcie...
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

  14. #74
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    554

    Domyślnie

    U nas MS się najlepiej sprawdzają z gatkami wełnianymi. Do tego bawełniane formowanki z dodatkowym wkładem z mikrofibry i środkiem z mikropolaru hand made.

  15. #75
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    A jakie to te bawełniane formowanki? o których mówisz?
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

  16. #76
    ChustoTata
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    179

    Domyślnie

    Podbijam temat- potrzebuję czegoś dla 13 kg 19mc synka. Sylwiontka formowanki fajne na dzien, w nocy nie dają rady:/ nawet formowanka biała + bambusowa duża kiko przesikana na maksa:/
    Łobuziak Chustofan 2010
    Maleńka Chuścioszka 2012

  17. #77
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,878

    Domyślnie

    mój podobny wiekowo i wielkościowo - na noc zakładam mu Monkey Snuggles i lulu dodo (konopne; mam XL) z dodatkową wkładką plus dobry wełniak, np storchenkinder, tyle, że zazwyczaj zmieniam formowankę na nocną dopiero po pierwszym nocnym siku, gdzieś tak koło pólnocy, (jeszcze za pradawnych - dobrze ponad rok temu - czasów pampersowych, musiałam przewijać, inaczej był przesik, pewnie ze storczem dałoby radę dociągnąć i do rana ale nie wiem na pewno), ale synek jest jeszcze nocym cycantem - więc i siusia więcej w nocy.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  18. #78
    ChustoTata
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    179

    Domyślnie

    Dzięki Jul. A to lulu dodo co to jest?? Bo MS to formowanka tak?? Mamy akurat fajny otulacz kóry nie przecieka, ale wewnątrz- wszystko pływa Nasz od kilku dni przesypiać zaczął cała noc- butelkowy, ale mimo to budził się na jedzonko. Taki typ- w dzien nie ma czasu, wiec chudzielczyk niezły. Dlatego na to nocne jedzenie mu pozwalaliśmy.
    A co sądzisz o Fuzzi Bunz- dało by radę??
    Łobuziak Chustofan 2010
    Maleńka Chuścioszka 2012

  19. #79
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    U mojego 16miesięcznego FB daje radę ale z dwoma wkładami, a młody jeszcze wciąga butle przed snem ok.20 i przewijany jest dopiero rano ok 7, ale przyznam że chinki z ostatniej partii z Ebaya też dają radę z dwoma wkładami

    Sylviontka formowanka + otulacz też nie przesiąkają, ale w środku prawie pływa.

  20. #80
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,878

    Domyślnie

    jedno i drugie to takie wyjątkowo solidne formowanki; pieluch kieszonek nie wkładam na spacer, tym bardziej dopiero na noc, ale ja w ogóle kieszonek nie lubię, a poza tym nie znam fuzzi bunz - jak macie to spróbujcie.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •