Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52

Wątek: W co ubrałyście DZIŚ dziecko do chusty?

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    wolne chusty
    Posty
    4,230

    Domyślnie W co ubrałyście DZIŚ dziecko do chusty?

    tak czekałam na wiosnę, bo zapomniałam jaki to stres ubrać niemowlaka wczesną wiosną tak, zeby się nie zgrzal ani nie zmarzł

    no a poza tym pogadac o ciuchach wiosną to bardzo inspirujące

    więc ubrałam dzis 4 miesięczną córke w rampersa, rajstopki, bluzke(sukienke) z długim rękawem i na to kombinezon z kapturem z weluru na podszewce, na nogi buciki, na głowe cienka czapka

    w zaleznosci od tego czy wiał wiatr raz myslałam ze jej za cieplo, a raz ze za zimno

    a Wy jak ubrałyście dzis swoje dzieci?

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    bodziak z długim rękawem, spodenki bawełniane, skarpetki, czapka na głowę, cienka chusteczka na szyję.

  3. #3
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    bawełniany bodziak z długimi rękawami, jeansy, cienkie rajstopki, cienka kurtka i bawełniana cienka czapka żeby uszy zakryć bo wieje porządnie. I buty z cholewkami, bo jeszcze nie kupiłam wiosennych
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  4. #4
    Chustofanka Awatar camee
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    291

    Domyślnie

    A ja 6cio miesieczniaka w rajstopki, skarpetki, buciki bawelniane, body z krótkim, bluzke z dlugim, czapeczke baelniana... I mi goracooo... Ale wieje wiatr. Czyli tak jak mówisz. Ani w ta ani w tamta

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    wolne chusty
    Posty
    4,230

    Domyślnie

    no i widzę, że wasze dzieci mają jedną warstwe mniej conajmniej...

  6. #6
    Chusteryczka Awatar belfe
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Polska ;)
    Posty
    2,577

    Domyślnie

    moja dzisiaj maiła grube rajstopki, panty , buciki, bodziak z krotkim, sweterek i cienka kurteczke , i czapa oczywiscie

  7. #7
    Chustomanka Awatar olmis
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    876

    Domyślnie

    Body z długim, rajstopki, skarpetki, cienka czapa i rękawiczki i cienki kombinezon-miś.
    starsza siostra - 08.08.08, młodsza siostra - 06.10.10
    -----------------------
    Instruktorka Masażu Shantala, Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci (lubuskie, Zielona Góra); www.nowoczesnerodzicielstwo.com.pl

  8. #8
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,522

    Domyślnie

    jeszcze pytanie jaka temp jest u was. i jaka chusta/nosidło i jakie wiązanie (ilość warstw chusty)
    ja wychodzę zaraz po Damiana. Maciek bedzie w manduce. ma na sobie rajstopki body i bluzeczkę. na to założę mu polarowy kombinezon bez stóp, buciki wiosenne czapkę i chusteczkę pod szyję.
    zabiorę tez getry - jakby nogawki kombinezonu za wysoko podjeżdżały.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  9. #9
    Chustomanka Awatar busia
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    1,499

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Melissa Zobacz posta
    tak czekałam na wiosnę, bo zapomniałam jaki to stres ubrać niemowlaka wczesną wiosną tak, zeby się nie zgrzal ani nie zmarzł

    no a poza tym pogadac o ciuchach wiosną to bardzo inspirujące

    więc ubrałam dzis 4 miesięczną córke w rampersa, rajstopki, bluzke(sukienke) z długim rękawem i na to kombinezon z kapturem z weluru na podszewce, na nogi buciki, na głowe cienka czapka

    w zaleznosci od tego czy wiał wiatr raz myslałam ze jej za cieplo, a raz ze za zimno

    a Wy jak ubrałyście dzis swoje dzieci?

    a ja przeczytałam, ze ubrałaś w pampersa
    Beata, mama Zosi (15.02.2009) i Mikolaja (6.01.2011) , żona Łukasza

  10. #10
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    body, bluzeczka, spodnie, polar, butki i cienka czapka. No i coś cieplejszego do torby jakby wieczorem, gdy będziemy wracać, było chłodniej.
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Truscaveczka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Podkarpacie
    Posty
    1,891

    Domyślnie

    Body z krótkim rękawem, bluzka z długim, cienki polar, dżinsy, podkolanówki. I czapeczka bawełniana. I było nam za ciepło (+13 stopni).
    Sarcasm helps keep you from telling people what you really think of them.
    Dziergam Pichcę Ględzę Tłumaczę

  12. #12
    Chustofanka Awatar decylia
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    359

    Domyślnie

    Body, cieplejszy pajac i skarpetki oraz czapka. W elastyku. A i na nas obie jeszcze sweter

  13. #13
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Tak samo jak zimą, tylko już nie pod kurtką i w jednej warstwie chusty. A no czapka cieńsza.
    Czyli body, półśpiochy, bawełniana koszulka z długim, ciepłe skarpetki, bawełniana czapka i szalik cienki na nas dwoje
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  14. #14
    Wałkoguru
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Reykjavik
    Posty
    5,679

    Domyślnie

    Body z krótkim rękawem, rajstopy, skórzane buciki, czapka. Na to 1 warstwa chusty i moja wiosenna kurtka

    Aha miało być jeszcze o pogodzie: wiatr, mżawa, 12 stopni. A wypad tylko na pocztę i z powrotem, z leniwa jestem i za mało samoumartwiająca, żeby spacerować w taką pogode
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 01-04-2011 o 17:34

  15. #15
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    wolne chusty
    Posty
    4,230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panthera Zobacz posta
    jeszcze pytanie jaka temp jest u was. i jaka chusta/nosidło i jakie wiązanie (ilość warstw chusty)


    2x
    temp nie wiem, pisza na onecie, że jest 15 stopni, ale ja jestem sceptyczna

  16. #16
    Chustomanka Awatar moli1978
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,274

    Domyślnie

    jej, to może ja za cienko.... wczoraj co prawda, termometr pokazał 17 stopni, mała w cieniutkiej podkoszulce z jedwabiu, bodziak bawełniany długi rękaw, legginsy wełniane, skarpety, chusta zawiązana w kieszonkę. czapeczka i cieniutki szaliczek. Na to polar założyłam, ale rozpięłam, bo mała była ciepła jak piecyk..... plecy miała cieplutkie.
    syn 2007, córka 2010, syn 2016 Mamine na fb PituPitu

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moli1978 Zobacz posta
    jej, to może ja za cienko.... wczoraj co prawda, termometr pokazał 17 stopni, mała w cieniutkiej podkoszulce z jedwabiu, bodziak bawełniany długi rękaw, legginsy wełniane, skarpety, chusta zawiązana w kieszonkę. czapeczka i cieniutki szaliczek. Na to polar założyłam, ale rozpięłam, bo mała była ciepła jak piecyk..... plecy miała cieplutkie.
    no, to widzę, że nie tylko ja ekstremalnie cienko ubieram

  18. #18
    Chustomanka Awatar Celebrianna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oleśnica
    Posty
    1,343

    Domyślnie

    U nas dzis 19 stopni i wiatr, chusta wisnie jedwabne, kieszonka. Ola ubrana w body z dlugim, polspiochy, skarpetki, getry, czapeczka bawelniana. Ja bez kurtki, wygodnie i letnio Troche oslanialam kark Oli od wiatru.

  19. #19
    Chustomanka Awatar Tehanu
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    684

    Domyślnie

    17-18 stopni, dość silny wiatr.
    Alek miał na sobie body z krótkim rekawem, cieniutkie rajstopy, cieniutkie spodnie, półbuty, bluzę z cienkiego polaru z kapturem i włóczkową czapeczkę mamusi rączkami wykonaną. Podróżował w chustohybrydzie i pod koniec drugiej godziny spania miał chłodne łapki. A jak go rozmotałam w domu, brzuszek był spocony.

  20. #20
    Chustofanka Awatar malutk_a
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    kraków
    Posty
    380

    Domyślnie

    u nas bodziak, rajtki, bluzka,bluza z kapturem, czapeczka, spodenki i kurtalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •