Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Plecaczek wiązany z przodu ...

  1. #1
    yena
    Guest

    Domyślnie Plecaczek wiązany z przodu ...

    Przymierzam się powoli do plecaczka i oto co mi wpadło w oko (ktoś podesłał na yahoogroups)
    http://uk.youtube.com/watch?v=09ciLNrBAUs
    Co Wy na to???

  2. #2
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie

    tez mnie to kiedys zachwycilo, ale potem doszlismy do wniosku, ze to malo stabilne moze byc.
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  3. #3
    Chustomanka Awatar kashinka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Royston, UK
    Posty
    688

    Domyślnie

    a tez juz widzialam

    nie wiem, nie probowalam i nie bede probowac , ale nie podoba mi sie dlatego, ze przesuwajac dziecko do tylu po pierwsze trzeba nim za duzo podrzucac, zeby rownoczesnie dobrze przesunac poly chusty, tak by na bobas na plecach byl zawiazany scisle i symetrycznie.
    po drugie ktos niski, lub o krotki tulowiu bedzie mial klopot z przesuwaniem pod pacha dziecka wiekszego.
    po trzecie, jakos mi to tak po partyzancku wyglada, maluch powinien byc wyzej, i w 2x na plecach nosilabym tylko bardzo stabilne (starsze) dziecko.
    moje dzieci: Jacob (2003), Alexander (2004), Mila (2006), Nicolas (2007) i Maya (lipiec 2012)
    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule ® Dresden

  4. #4
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    Do przedmowczyn dodam jeszcze, ze tej wersji plecaczka nie dociagnie sie tak, jak wiazanego de novo. Ksztalt tulowia z przodu odbiega od ksztaltu z tylu, a samo nieswiadome zrobienie kociego grzbietu podczas wiazania zwyklego plecaczka skutkuje jego niedociagnieciem. Co dopiero taki wygibas.

    .
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ithilhin
    doszlismy do wniosku, ze to malo stabilne moze byc.
    ja tez popieram że raczej mało stabilne by ta konstrukcja potem była ..albo trzeba by za każdym razem dociągać ...to bez sensu bo lepiej od razu raz a porządnie zamotać
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  6. #6
    yena
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki za opinie Nie pozostaje mi więc nic innego jak wziąć się za plecaczek wiązany po ludzku, czyli z tyłu. Będzie cięzko...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •