Strona 207 z 807 PierwszyPierwszy ... 107157197199200201202203204205206207208209210211212213214215217257307707 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,121 do 4,140 z 16133

Wątek: Ksiazki dla dzieci - także te mniej oklepane

  1. #4121
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,747

    Domyślnie

    Natala - dobra kobieto!!! składam pokłony dziękczynne - pędem nabędę Ostrowskiego!!! (mamy bal tematyczny o jaskiniowcach) a mi to nigdzie nie wpadło w oko.
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  2. #4122
    Chustofanka Awatar polly
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    491

    Domyślnie

    no i jeszcze z obrazkowych auta i na budowie, jeżeli stylistyka wam spasuje ( my zdecydowanie wolimy Czereśniową ale u siostrzeńca to był absolutny hit)

  3. #4123
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polly Zobacz posta
    no i jeszcze z obrazkowych auta i na budowie, jeżeli stylistyka wam spasuje ( my zdecydowanie wolimy Czereśniową ale u siostrzeńca to był absolutny hit)
    .

    No właśnie Mąż je wczoraj znalazł. Frankowi na pewno tematyka "Na budowie" będzie odpowiadać
    Ale szukam jeszcze czegoś innego. Lubię kupować książki hurtowo

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  4. #4124
    Chustofanka Awatar polly
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    491

    Domyślnie

    no i z szukaniem to jeszcze Kto się schował?

  5. #4125
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniafrania Zobacz posta
    .


    Ale szukam jeszcze czegoś innego. Lubię kupować książki hurtowo
    a widziałaś Co się kryje w... Są chyba 4 różne - krainie wróżek, piratów i jeszcze dwie

  6. #4126
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    na Ostrowskiego sie zasadzam od jakiegos czasu, podobnie jak na Tyranozaura i traktorzystki. ktos nabyl i przeczytal moze?

    czy ja sie juz zachwycalam Pora na potwora? niby podobne do tych ale jednak inne. duzo lepsze dla mlodszych dzieci - do czytania sa tylko trzy literki, nie cale, dosc jednak skomplikowane nazwy jak chociazby w flip-o-saurus'ach (ktore moi zreszta wielbia miloscia wielka, podobnie jak druga z serii, o mamutach i im podobnych). stwory wychodza cudaczne, czasem dwoglowe czasem bezglowe potwory W sie zasmiewa do lez, wiec prezent trafiony bardzo. a przy okazji znalazlam Remarkable Animals i cos mi sie wydaje, ze przy najblizszej okazji nabede i to.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #4127
    Chustomanka Awatar aniafrania
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    a widziałaś Co się kryje w... Są chyba 4 różne - krainie wróżek, piratów i jeszcze dwie
    Jeszcze nie
    Zaraz zobaczę

    3 lata 4 miesiące i 5 dni

    "Badania kliniczne wykazały korzyści, jakie płyną z bliskości fizycznej dla rozwoju noworodków i przede wszystkim wcześniaków - korzyści te można mierzyć w gramach i centymetrach" - Evelin Kirkilionis

  8. #4128
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    uwielbiam kupować książki, póki co zamówiłam Młodemu "W przedszkolu", ale znalazłam jeszcze 3 fajne w tym o pingwinkach. Jakbym mogła zamówiłabym tira

  9. #4129
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,747

    Domyślnie

    Pora na potwora - potwory jakoś mniej zainteresowały mojego młodszego - siedzi i szuka literki A... w sumie to jeszcze nie wiem co mam myśleć. Starszy bardzo lubi mamoko, potwory go nie obeszły, bo i dla mlodszego nabyłam, jak na razie jego ulubioną lektura jest alfabet Janoscha - czyli slownik obrazkowy Misia i tygryska
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  10. #4130
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,223

    Domyślnie

    mój 2,5 prawie 3 latek polubił bardzo
    różnimisie, oraz kto się schował


    a ja mam pytanie o BAŚNIE Andersena które polecacie, takie żeby było dobrze tłumaczone, nie skrótowo itp.....
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  11. #4131
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a ja mam pytanie o BAŚNIE Andersena które polecacie, takie żeby było dobrze tłumaczone, nie skrótowo itp.....
    Buchmann wydal Basnie - nie czytalam, ale ogladalam na targach i bardzo mi sie podobaly. Media Rodzina ma swoje wydanie - jest tez takie wielkie, trzytomowe - ale to bardziej dla doroslych. a my mamy wyd. Martel - jeszcze nie czytalismy, dopiero niedawno z Pl przyjechalo. wielkie tomiszcze, ciezkie (trudno sie troche czyta), ladnie zilustrowane - i co najwazniejsze - bywa w tanich keisegarniach on-line

    edit: jeszcze jedne Medii Rodziny znalazlam...
    Ostatnio edytowane przez natala ; 10-01-2014 o 16:37
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #4132
    Chustoholiczka Awatar szast.prast
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    a ja mam pytanie o BAŚNIE Andersena które polecacie, takie żeby było dobrze tłumaczone, nie skrótowo itp.....
    oldskulowe, z ilustracjami Stannego: http://allegro.pl/andersen-basnie-to...853123378.html

  13. #4133
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,747

    Domyślnie

    Ja sie na tych wychowałam - ilustracje Szancera
    http://allegro.pl/basnie-andersen-sz...859117574.html
    i powinnam je gdzies miec...hmmmm
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  14. #4134
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Ja sie na tych wychowałam - ilustracje Szancera
    http://allegro.pl/basnie-andersen-sz...859117574.html
    i powinnam je gdzies miec...hmmmm
    na marginesie tylko - w ksiegarni nowka - 30 pare zlotych, nie bardzo rozumiem sens licytowania za ponad 50 - ale moze ja sie nie znam... jaki to unikat, jak wznowienie wyszlo???
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  15. #4135
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Ja sie na tych wychowałam - ilustracje Szancera
    http://allegro.pl/basnie-andersen-sz...859117574.html
    i powinnam je gdzies miec...hmmmm
    mnie jeszcze tłumaczenie interesuje, tzn. kogo - chciałabym takie najbardziej z oryginało
    no i właśnie takie żeby trochę przystępne były dla dzieci, ilustracje i żeby aż takie wielkie nie były tzn. 3 tomu
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  16. #4136
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,846

    Domyślnie

    3 tomy to nowe tlumaczenie z dunskiego - wczesniej byly przez jezyki trzecie, moze to inne, dzieciece wydanie z Media Rodzina to to samo tlumaczenie? Bo to trzytomowe wydanie nie bardzo dla dzieci - jako rzadkie ilustracje wykorzystano specyficzne wycinanki Andersena

    <pisane z telefonu>
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  17. #4137
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    3 tomy to nowe tlumaczenie z dunskiego - wczesniej byly przez jezyki trzecie, moze to inne, dzieciece wydanie z Media Rodzina to to samo tlumaczenie? Bo to trzytomowe wydanie nie bardzo dla dzieci - jako rzadkie ilustracje wykorzystano specyficzne wycinanki Andersena

    <pisane z telefonu>
    chyba tak jest, wszystkie trzy jako autora przekladu maja podana Boguslawe Sochanska. a w obu tomach (tych pojedynczych) sa inne basnie (spis jest na stronie wydawnictwa).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #4138
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,747

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    na marginesie tylko - w ksiegarni nowka - 30 pare zlotych, nie bardzo rozumiem sens licytowania za ponad 50 - ale moze ja sie nie znam... jaki to unikat, jak wznowienie wyszlo???
    No ja też nie juz sobie obiecalam, ze jak się okaże, iż postradałam te moje baśnie gdzieś w trakcie przeprowadzek, to kupię nowe - też mi gdzieś już wpadły w oko. A na cenę na linkowanej aukcji nie spojrzałam - patrzyłam na fotkę
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  19. #4139
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,846

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szast.prast Zobacz posta
    z tej serii co ją linkujesz, Julu (1001 ...) mieliśmy gwiazdkową wersję. rozczarowała mnie. a Dzika znudziła.
    myśmy trafili na zwierzątka (po prawdzie takie zbiorcze wydanie mamy, ale pierwsza jest część o zwierzętach, jakoś do dalszych nie dochodziliśmy raczej) na etapie namiętnego liczenia wszystkiego przez moją córkę i chętnie wyciągała i liczyła kaczki, orły i inne, a młodszy ją wspierał oglądając i czasem też coś wynajdując - dawnośmy nie wyciągali tej książki.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  20. #4140
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,610

    Domyślnie

    Popatrzcie na weltbild - mają książki outletowe średnio 50% taniej. Ja wczoraj znalazłam Alberta, Zoologię i Basię - uszkodzone okładki, mam nadzieję, że niewiele
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •