Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Prośba o poradę

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Wiązowna (Warszawa)
    Posty
    2

    Domyślnie Prośba o poradę

    PROŚBA O PORADĘ
    Witacie! Od kilku dni poczytuję to forum, gdyż myślę o chuście dla mojej 2 miesięcznej córeczki. Tym bardziej jak patrzę na wasze zdjęcia, które sa prześłiczne, to ślinka mi cieknie na myśl o chuście.Pomóżcie mi tylko w doborze. Może ktoś wie o warsztatach w okolicy Wiązowny? (Warszawa k.Otwocka, Józefowa, Starej Miłosnej). Z tego co wyczytałam najlepsza będzie chyba chusta elastyczna na początek.Tak? Tylko jaka wielkość? Ja mam 177 cm i ważę ok.90 kg.Prosze o pomoc. Jakiej firmy kupić? Nie chciałabym słono zapłacić, ale kompletnie się nie znam...POMOCY!!!!

  2. #2
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Ja tez nie bardzo sie jeszcze znam ale jedno moge Ci podpowiedziec. Mam takie same gabaryty i chusta tkana 4.9 byla za krotka wiec powinnas miec taka 5.2 metra. Mam nadzieje ze bardziej doswiadczone sie wypowiedza.
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  3. #3
    Chustofanka Awatar manika
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Będzborg
    Posty
    208

    Domyślnie

    Kup od razu tkaną elastyka nie kupuj w moim przypadku były to niepotrzebnie wydane pieniądze .
    Długość nie jestem pewna ale ja bym powiedziała że te 4.9 powinno być ok ,ale mogę się mylić .Jak kupisz 5.2 to najwyżej ogony mieć będziesz .
    Nie wiem ile pieniędzy możesz przeznaczyć na chustę ,na początek polecam nati to z tych tańszych no albo kup sobie vatanai będzie super dla maluszka na lato

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Elastycznej juz nie warto, one są dobre dla maluszków od urodzenia a Twoja córcia ma juz 2 mce i pewnie już swoje waży

    Tkaną bierz, na straganie mnóstwo fajnych chust wisi, taniej będzie niz nówka. Co do rozmiaru, to najlepiej byłoby gdybys sobie przymierzyła jakas chustę, a najlepiej kilka bo od razu zobaczysz co Ci się podoba wizualnie także.

    Zajrzyj do działu warsztaty/spotkania i pomocne chustomamy, tu jest masa dziewczyn z Wawy, na pewno Ci pomogą. Powodzenia
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Wiązowna (Warszawa)
    Posty
    2

    Cool medley palermo

    Ktoś zaproponował mi medley palermo.Warto kupić?

  6. #6
    Chustomanka Awatar lindgren
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    z Poznania
    Posty
    1,015

    Domyślnie

    widziałam takiego medleja wczoraj i byl bardzo bardzo zmechacony. normalnie chusty aż tak się nie mechacą, nawet używane bardzo intensywnie przez kilka lat. więc chyba bym odradzała raczej...

    a gabaraty mam podobne jak Ty - zarówno 4.9 jak i 5.2 jest ok, w 5.2 mam dłuższe ogony o prostu (tak do kolan mniej więcej).
    ja długich ogonów akurat nie lubię, ale zdaje się że jestem w mniejszości
    stach 12.2008, tosia 07.2010, magda 12.2013 [*], maryśka 11.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •