Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 81 do 95 z 95

Wątek: kto ma najwięcej chust?

  1. #81
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    kurcze, też nie wpadłam na to, że ktoś się może obrazić.... czy tam być urażonym. ja niedawno zaczelam nosić córcie i tak sie składa ze chust mam juz 6. no i szczerze to żeby je porównywać to jeszcze troche czasu mi zejdzie, a na rynku jest ich zdecydowanie zaaaa dużo , wiec teraz zaczynam rozumieć ruch sprzedam/kupie/wymienie tak coby wybrać co dla mnie najlepsze i popróbować co sie podoba....

  2. #82
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasnie Pani :) Zobacz posta
    to nie o drazliwosc chodzi boja sie obalac mity, jak w przypadku ninuczki sie zdarzylo
    A jakie mity zostały obalone? Serio nie wiem...
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  3. #83
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ninuczka Zobacz posta
    A jakie mity zostały obalone? Serio nie wiem...
    o to mi chodzilo :
    Cytat Zamieszczone przez kulka37 Zobacz posta
    Dla mnie naocznie to ninuczka.No i lalika.)
    Cytat Zamieszczone przez rzufik Zobacz posta
    a znam taką co jak zobaczyła stos ninuczki to odetchnęła z ulgą
    (pierwsza strona tego watku)

  4. #84
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    A! No to zostałam wywołana do tablicy
    Tak, te uwagi czytałam Ale żeby zaraz tam mity! Ja WIEM, że są tu co najmniej dwie osoby, które mają więcej chust Ale one nie pokażą raczej swoich stosików. Ja też długo nie pokazywałam, bo myślałam: "co komu do tego?". Ostatecznie dla mnie to miało wymar terapeutyczny. I wiecie co? Udało się! (no, prawie...) Dla ciekawskich, nie mających dostępu tu i ówdzie: mam około 50 chust.
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  5. #85
    Chustofanka Awatar MamaHenia&Stasia
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Myślenice k./ Krakowa
    Posty
    465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ninuczka Zobacz posta
    A! (...) mam około 50 chust.
    ło matko ja oscyluje między 2-3 nie tysiące a sztuki , i dla mojego M to juz za dużo..... kompleksów sie przy was nabawię

  6. #86
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    no i jeszcze jedna do Ciebie leci Wszystko będzie Ci w tym wątku policzone, Mamo Henia
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  7. #87
    Chustofanka Awatar MamaHenia&Stasia
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Myślenice k./ Krakowa
    Posty
    465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartaS Zobacz posta
    no i jeszcze jedna do Ciebie leci Wszystko będzie Ci w tym wątku policzone, Mamo Henia
    .... takkk ale to juz z wielorybami liczone hi hi moze kiedys sowy dolecą... chciałabym , zwierzyniec zalorzyc i misie jeszcze gdześ czekaja hmmmmm

  8. #88
    Chustofanka Awatar MamaHenia&Stasia
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Myślenice k./ Krakowa
    Posty
    465

    Domyślnie

    infantylnie sie zrobiło hi hi

  9. #89
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    słuchaj a chcesz misie odbarwiane? Są aktualnie białe... DOstałam propozycję wymiany, ale mnie misie na nic nie sa potrzebne...
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  10. #90
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ninuczka Zobacz posta
    A! No to zostałam wywołana do tablicy
    Tak, te uwagi czytałam Ale żeby zaraz tam mity! Ja WIEM, że są tu co najmniej dwie osoby, które mają więcej chust Ale one nie pokażą raczej swoich stosików. Ja też długo nie pokazywałam, bo myślałam: "co komu do tego?". Ostatecznie dla mnie to miało wymar terapeutyczny. I wiecie co? Udało się! (no, prawie...) Dla ciekawskich, nie mających dostępu tu i ówdzie: mam około 50 chust.

    Dla mnie i tak będziesz mityczna i mitologiczna A to co sobie pomacałam i czym oczy napasłam dzięki Tobie to ech... na starość będę pamiętać

  11. #91
    Chusteryczka Awatar Fusia
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ninuczka Zobacz posta
    A! No to zostałam wywołana do tablicy
    Tak, te uwagi czytałam Ale żeby zaraz tam mity! Ja WIEM, że są tu co najmniej dwie osoby, które mają więcej chust Ale one nie pokażą raczej swoich stosików. Ja też długo nie pokazywałam, bo myślałam: "co komu do tego?". Ostatecznie dla mnie to miało wymar terapeutyczny. I wiecie co? Udało się! (no, prawie...) Dla ciekawskich, nie mających dostępu tu i ówdzie: mam około 50 chust.
    o kurcze a mnie sie moja mama -a nie maż czepie ze niemzm na co kasy wydawac a mam4 chusty - nosze ciągle w 1 czasem zmieniam na inna a jedą nosi mąż i tak mamy 4 3 moje jedna jego
    Żona Damiana. Matka Róży(28.10.2009), Anieli(1.03.2011) i Łucji13.06.2013
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci

  12. #92
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    A ja zapewne wsadzę z lekka kij w mrowisko pisząc, że każdy myśli swoimi kategoriami. Nigdy nie przywiązywałam wagi do pieniędzy, dla mnie to zwykły środek płatniczy. I rzeczywiście pokazujeciewg.mnie stosiki jako stosiki, a nie stosiki przeliczniki walutowe
    Ok, mam 6 wiązanek i jedną kółkową.
    Rzekłabym, że o kilka za dużo. Póki co jednak nie umiem rozstać się z żadną. Powody są różne - jedna zostaje z nami na zawsze - indio gletscher (córeczka poprosiła, abym zostawiła dla jej dzieci i w rezultacie dostała ją na 4-te urodziny), do vatanjki mam ogromny sentyment, a z resztą najzwyczajniej w świecie nie zdążyłam się jeszcze zaprzyjaźnić.
    Raczej (poza jeszcze jedną kółkową) nie będę szła w ilość, ale z czasem na jakąś wymienię.

  13. #93
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annya Zobacz posta
    , do vatanjki mam ogromny sentyment, a z resztą najzwyczajniej w świecie nie zdążyłam się jeszcze zaprzyjaźnić.
    czyżbyś pisała o wielorybkach?
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  14. #94
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    ja mialam stos ruchomy, jako ze dziecko coraz wieksze wpadam w coraz wieksze schize kupowania i probowania chust na ta chwile mam 30 chust z czego 10 wiazanek i 5 kolkowych +E2E w PL i 14 wiazanek w CA. leci do mnie 5 chust.
    po prostu chce ponosic do oporu poki dziecko daje sie nosic.

  15. #95
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bushido Zobacz posta
    ja mialam stos ruchomy, jako ze dziecko coraz wieksze wpadam w coraz wieksze schize kupowania i probowania chust
    myslałam, że pragnienia chustowe zmniejszają się wraz z wiekiem dziecka a tu widze odwrotnie...
    to koniec, nie ma ratunku dla mojego portfela

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •