Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Nosidła ergonomiczne - od kiedy ?

  1. #41
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    A co z dzieckiem, które jeszcze nie usiadło, ale już raczkuje od ponad miesiąca (ma 9,5)? Generalnie noszę go w chuście, ale w piątek lecimy do Mediolanu i znacznie wygodniej by mi było używać Tuli, zwłaszcza w czasie podróży. Można go już normalnie nosić, czy tylko na krótko?

  2. #42

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego czy noworodek trzyma sam główkę...Niektórzy mówią, że na nosidełka w takim wieku dziecka jest za wcześnie choć jak widać na tym zdjęciu robią już takie wygodne i zdrowe dla małych maluchów i wygodne do noszenia dla matek

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Barbarzynca - zdrowy noworodek nie trzyma samodzielnie główki. Wynika to z etapu rozwoju kręgosłupa, lordoza szyjna pojawia się około 3 miesiąca. I nie ma zdrowych nosidełek dla noworodków (tak na marginesie, na załączonym zdjęciu również nie ma noworodka).
    Edit
    Czyzyk, moim zdaniem nie ma.proboemu żeby doraźnie skorzystać z tuli. Udanej podróžy
    Ostatnio edytowane przez Alassea ; 21-01-2016 o 17:24
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  4. #44
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    Alassea a co myślisz o Storchenwiege Baby Carrier Ja używam przy Darku Zadko bo na wypady na szczepienie Darek ma 5 miesięcy Po domu i na spacery to chustę mamy
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    Trzeciaczku przepraszam najmocniej, umknął mi post.
    Storcz jest w porządku. Dzięki temu, że jest z materiału chustowego i ma możliwość regulacji szerokości (na dole i u góry) i wysokości panela można uzyskać u pięciomiesięcznego dziecka dobrą i stabilną pozycję. Wersja 2015 jest dużo lepsza od poprzedniej imo. No i wygodne dla noszącego
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  6. #46
    Chustofanka Awatar Trzeciaczek
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    433

    Domyślnie

    dzięki kochana za odp
    bo już się bałam że może młodego krzywdzę , krótkimi wypadami
    ale w sumie i tak wolimy chusty (przynajmniej ja a młody lubi się nosić obojętnie w czym)
    Mąż: 25.12.2013 Młody 24.08.2015. godz 18:18.
    KOCHAM WIĘC NOSZĘ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •