Pokaż wyniki od 1 do 20 z 77

Wątek: CHUSTA WPROST Z AFRYKI - FILMIK INSTRUKTAZOWY W 50# :) + NIGERYJSKIE WRAPPY ;)

Mieszany widok

  1. #1
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie CHUSTA WPROST Z AFRYKI - FILMIK INSTRUKTAZOWY W 50# :) + NIGERYJSKIE WRAPPY ;)

    Zapraszam do podzielenia sie opiniami na temat nigeryjskiej chusty ktora poslalam do testow.



    *Oraz wraz z marinna.b zapraszamy do podzielenia sie opiniami i wrazeniami na temat nigeryjskich chust do noszenia dzieci . Jedna z chust marianna.b poslala do testow

    w Nigerii powiedzmy jest 6 podstawowych jezykow oraz duzo innych dialektow do tego-
    rodzina mojego meza mowi w juruba - i u nich to : wax , ankara ,holandis

    *w chuscie mozna smialo nosic nawet 2 - 2,5 letnie dzieci ale czym wieksze dziecko tym bardziej trzeba uwazac , poniewaz poprostu dziecko sie wierci jest mobilne i latwo moze sie chusta rozwiazac
    *niektore materialy sa polyskujace i sliskie - jak napisalam w opisach- ale nie ma to wplywu na noszenie i wiazanie - chusta na zdjeciach rowniez jest z materialu lekko sliskiego
    *wlasnie testowalysmy na 2,5 latku fotki ponizej ...
    zrobilam Wam fotki z przodu / tylu/ boku
    *nigeryjczycy nosza na plecach dziciatka od urodzenia tzn. nawet kilku dniowe
    jednak osoby ktore nie maja doswiadczenia korzystaja z pomocy innych osob aby te wlozyly im dzieci na plecy,pomogly zawiazac chuste . Dla takich maluszkow stosuje sie dodatkowo druga chuste -powiedzmy cos na zasadzie szalika - ktora ma za zadanie podtrzymac glowke i szyje niemowlaka.
    Moja rada :uzywajcie chust dla starszych dzieci tzn. powyzej 3 miesiaca zycia kiedy to dziecko juz samo stabilnie trzyma glowke

    prezentacja szwagierka moja Tolanii i syn Habib



    Ostatnio edytowane przez JJ ; 05-04-2013 o 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •